Xbox'da oynanan Apex hesabı ile PC'de oynamak

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bir aralar Xbox kullanıyordum ve Xbox üzerinden Apex oynuyordum. Şimdi PC'ye geçtim ve aynı hesabımı burada kullanmak istiyorum fakat Xbox'da kullandığım e-posta adresini PC'de giriş yaptığım zaman direk 1 level hesapla başlıyor. Seviyem skinlerim vs hiçbiri gelmiyor. Ve direk oyun içi hesap ismi var hani yeniden bir hesap ismi de oluşturmadım. Aynı e-posta ile girdim ve direk hesap ismi var 1 level hesap. Xbox'da oynadığım hesabı burada kullanamıyor muyum? Aynı e-posta adresini girsem bile sıfırdan mı başlıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce denedim ama olmadı, EA hesabından Steam eşleşmesini kaldırdım tekrar denedim gene olmadı. Bu sefer oyunu kaldırım EA Play'den indirmeyi deniyorum. Umarım olur yoksa o kadar şey boşa gitmiş olacak.

Konsolda tek bir mağaza var. PC içinse Epic, Steam gibi yerler var. Bu sebeple bulut sistemi de farklı olabiliyor. Bazı oyunlarda mümkün fakat her oyunda olmuyor.

Konsolda tek bir mağaza var. PC içinse Epic, Steam gibi yerler var. Bu sebeple bulut sistemi de farklı olabiliyor. Bazı oyunlarda mümkün fakat her oyunda olmuyor.

Ben de oyle tahmin ediyorum da bakalim belki EA'den indirince olur.

Gece oynuyorsanız ekip olalım.

Olabilir hocam, haberleselim final hastasi cok giremem ama sonrasinda olabilir.

Geri
Yukarı