Xbox'ı Kırmadan Korsan Oynamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nurullah Saraç

Hectopat
Merhaba. Xbox'ım var ve oyun fiyatları biraz fazla bana göre. (öğrenciyiz:)) Bir arkadaşım makinayı kırmadan İstanbul içinde çoğu yerde satılan ama benım bulamadığım bir CD varmış. Korsan oynu oynamadan önce takıyorsun Cdyi çıkarıyosun ve kokrsan oyunu takıyosun. GAyet kolay bı sıstem. Yada makınayı kırmadan korsan oyun nasıl oynayabılırım beyler. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşım oynuyo vallaha o şekilde :)
Bilen varsa yada kırmadan nasıl korsan oynarım onu bılen varsa soylerse ıstanbul içi nereden yapacağımı vede şuanda başıam gelen bir olay vga hd av kablosu satan biryer varsa söylerseniz sevinirim.

Bir yere sordum Xbox360 + 130 oyun 720 tl dedi doğrumudur emin degilim ama Xbox360 Türkiye 'de resmi olduktan sonrada orası afiş felan asmaya başladı.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşım oynuyo vallaha o şekilde :)
Bilen varsa yada kırmadan nasıl korsan oynarım onu bılen varsa soylerse ıstanbul içi nereden yapacağımı vede şuanda başıam gelen bir olay vga hd av kablosu satan biryer varsa söylerseniz sevinirim.
İstanbul ' da olman iyi oldu sana yardımcı olabilirim ama önceden yazdığım yorumda sölediğim kampanya hala geçerlimi bilmiyorum.

O zaman arkadaşınıza söyleyeceksiniz size o CD den bulsun yada kopyalatsın. CD'yi kırılmamış cihaza takıp çıkaracaksın ve kopya oyun oynatacak. Varsa bende alayım bir tane bende konsolda kullanayım. Aradığınız kabloları da bilgisayarcılar da rahatlıkla bulabilirsiniz.

CD içindekilere atsın size sizde yazdırın.

Sanırım dediğin şey CFW yani İos cihazlardaki Jailbreak ile aynı işlem. Normal kırdırma cihazın içini açıp konsolun donanımına fiziksel müdahale ile oluyor diye biliyorum ama bu yazılımsal kırma da ise sadece işletim sisteminde değişiklik yapılıyor. O CD olayı da şöyle bir tane orijinal oyun alıp sürücüye takıyorsun o CD'nin üzerine yüklediğin yazılım sayesinde hangi oyunu açarsan aç sistem o taktığın orijinal oyun oynanıyor gibi görüyor sanırım sizin dediğiniz şeyde öyle bir şey...

Yanlış anlaşılmalar ve dikkatsizlikler sebebi ile konu üstünden tartışıp, konuyu dağıtmaya hakkınız yok. Konu kapanmadı ise, cevap yazma hakkı her kullanıcının vardır.

Cihazı kırdırmak yerine orijinal oyun alıp daha kaliteli hizmet ve Online sistemlerden yararlanmanız sizin lehinize zira dediğiniz yöntem de korsan oyun oynama gibi bir seçeneğiniz yok.

Yeterli bilgiler verildiğine göre konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı