Xbox'ı VGA monitöre bağlamak

Çok grafikten anlamayan göz bile fark eder öyle söyleyeyim. Hatta DVI'dan HDMI'a geçin onda bile farkı anlarsınız... :) Nerede XBOX üzerindemi ses çıkışı var? Ben XBOX kullanmadığım için tam bilemiyorum ama varsa alırsınız ama üzerindeki analog çıkış değildir büyük ihtimalle SPDIF yani optik ses çıkışıdır diye düşünüyorum...

Kardeşim altta verdiğim linke tıklar mısın ? Orada var fotoğrafı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
:D şimdi anladım siz HDMI to VGA converter aldınız yada alacaksınız. Evet o ses çıkışıdır. Analog her türlü cihazla çalışır. Kulaklık dan bile ses alırsınız... :) Yalnız söyleyeyim HDMI'daki görüntü kalitesini sakın beklemeyin ve ayrıca tepki süresi uzuyor çünkü görüntü işleme girip sinyal dijital'den analog'a dönüşüyor. Kontrast kaybınız çok olucak ve HDMI'daki o keskin görüntüyü alamayacaksınız.

Tabi ki... Normal kullanımda pek bir şey ifade etmez ancak oyun oynuyorsanız bunu baya hissedersiniz. Özellikle de Guitar Hero gibi ses ve görüntü senkronu gereken hızlı oyunlarda. :)

Valla bana sorarsanız casper'a hiç girmeyin derim. Onun yerine Samsung alın. Zaten piyasada gördüğünüz Led paneller haricinde diğer bütün donanımların üreticisi Samsung :) Ayrıca görüntü kaliteleri harika diyebilirim. Hatta 32 inç bir Tv bile alsanız pc masasına bile sığar hatta daha geniş güzel bir ekrana sahip olursunuz aynı zamanda TV işinide halletmiş olursunuz... :)

xbox360 ı vga çıkışlı monitör e dönüştürücü yardımıyla bağlıyorum gecikme kasma vs yok ama görüntü pek iyi değil dönüştürücü kablo 1080p yi destekliyor. xbox360 hdm ile tv ye bağlayınca 1080 p açıyor ama monitör de iyi değil görüntü neden olabilir?
Birde xbox360 freestyle 3 de nasıl çözünürlük ayarlarına vs girerim ?😔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı