Xbox'ta CD alınca oyunu internetten mi iniyor?

ProSaidPro

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Xbox One X almayı düşünüyorum. Evde sınırsız internet yok ben illa oyunu internetten mi indireceğim? İnternetten indiriliyorsa GTA SA gibi düsük boyutlu oyunlar alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
😁😁
Benim zaten konsol alma nedenim Death Stranding gibi güçlü oyunlar oynamak hatta Death Stranding için alıyorum da denebilir. PS özel olarak çıktı ama PC'ye çıkınca Xbox'a çıkar mı sorusu geliyor sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Xbox One X almayı düşünüyorum. Evde sınırsız internet yok ben illa oyunu internetten mi indireceğim? İnternetten indiriliyorsa GTA SA gibi düsük boyutlu oyunlar alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
😁😁
Benim zaten konsol alma nedenim Death Stranding gibi güçlü oyunlar oynamak hatta Death Stranding için alıyorum da denebilir. PS özel olarak çıktı ama PC'ye çıkınca Xbox'a çıkar mı sorusu geliyor sizin fikriniz nedir?

Xbox'a çıkmaz bence de bir tane oyun için konsol alınmaz bence de evet oyunları internet üzerinden indiriyor diye biliyorum yüksek ihtimalle öyle.

CD olarak alırsan galiba sadece güncellemeler için internet kullanır ama "Death Stranding" için alıyorsan zaten "Hideo Kojima" Xbox için özel oyunlar tasarlayacakmış yani bence alınabilir.

Oyunlar CD üzerinden konsola yüklenir ama güncellemeler ve çevrimiçi oyunlar internet ister. CD'li oyun almanın bazı büyük dezavantajları oyun yelpazesinin kısıtlı ve genelde daha pahalı olması. Bu yüzden internetle boğuşamayacaksan bence XOne/PS4 neslinden önceki konsollara bak. Eğer GTA:SA gibi oyunlar oynayacaksan PS2 bile işini görür. Bahsettiğin oyun PC'ye çıksa bile Xbox'a çıkması imkansız. Çünkü Xbox'a çıkarsa PS Xbox'a karşı tuttuğu tek kozunu kaybeder.

Hocam PS özeldendi çok geçmedi PC'ye çıktıya ondan bu düşüncem. Zaten GTA SA oynamak istemiyorum sadece internet yok evde o yüzden GTA gibi 3 4 GB oyun dedim az öz ama CD güncelemeleri ortalama ne kadar ona göre Mount and Blade, Dishonored gibi oyunlar yükleyeceğim oyun için ne önerirsiniz? Bir de sizce Xbox One X almam mantıklı mı?

Hocam PS özeldendi çok geçmedi PC'ye çıktıya ondanbu düşüncem. Zaten GTA SA oynamak istemiyorum sadece internet yok evde o yüzden GTA gibi 3 4 GB oyun dedim az öz ama CD güncelemeleri ortalama ne kadar ona göre Mount and Blade, Dishonored gibi oyunlar yükleyeceğim oyun için ne önerirsiniz? Bir de sizce Xbox One X almam mantıklı mı?

Xbox konsollarının olayı Game Pass ve onun içinde bayağı internet lazım.
Diğer türlü PC'den daha karlı olduğu sayılmaz.
Ve Online oyunlar dışında çoğu oyun CD kurulumu sonrası büyük indirmeler yapmıyor.(500 MB falan)

OK 500 cok degil yani 10 GB falan degilse mükemmel bir de ben bir CD aldim diyelim kurdum oyunu, arkima verdim misal kurar mi oyunu?

Ok 500 cok degil yani 10 GB falan degilse mükemmel bir de ben bir CD aldim diyelim kurdum oyunu, arkima verdim misal kurar mi oyunu?

Bazı oyunlar 10GB olabiliyorda.
Oyunun ne kadar Update aldığına göre değişir, mesela Injustice 2 20GB indirmişti bir YouTuber'da.
Ve evet CD'yi birine verirseniz oda oyunu kurabilir ama oyunu oynarken CD gerekiyor mu bilmiyorum.

Abi ok CD takmak gerekmiyor bakmistim teşekkürler abi misal ben Mount and Blade 2 aldim kurdum oyun 2 GB güncelleme ister mi?
Mount and Blade dememin sebebi Bannerlord cok pahali.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı