Çözüldü Xbox'ta indirme hızı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bedolk

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda Xbox Game Pass aldım. Oyun indiriyorum ama indirme hızında bir sorun var. Saniyede 100-200 KB ile indiriyor. Bazen direkt 0 oluyor indirme hızı. Bu neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözebilirim? İnternette bir sıkıntı yok 16 Mbps download alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows update kısmına gelip, tüm güncelleştirmelerin yapılı olduğundan emin olun ve Microsoft ile doğrudan bağlantılı çünkü.

İkinci olarak; Windows güncelleştirme ayarlarında teslim iyileştirme seçeneği var, indirme hızını Mbit olarak seçin her 2 plana da 500 yazın.
Windows update kısmına gelip, tüm güncelleştirmelerin yapılı olduğundan emin olun ve Microsoft ile doğrudan bağlantılı çünkü.

İkinci olarak; Windows güncelleştirme ayarlarında teslim iyileştirme seçeneği var, indirme hızını Mbit olarak seçin her 2 plana da 500 yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Yakın zamanda Xbox Game Pass aldım. Oyun indiriyorum ama indirme hızında bir sorun var. Saniyede 100-200 KB ile indiriyor. Bazen direkt 0 oluyor indirme hızı. Bu neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözebilirim? İnternette bir sıkıntı yok 16 Mbps download alıyorum.

Microsoft Store'dan indiriyordum ben. Çok daha hızlı oluyordu nedense. Siz de Xbox'ı kapatıp Microsoft Store'dan indirmeyi deneyebilirsiniz isterseniz.

Windows Update kısmına gelip tüm güncelleştirmelerin yapılı olduğundan emin olun, Microsoft ile doğrudan bağlantılı çünkü.
İkinci olarak Windows güncelleştirme ayarlarında teslim iyileştirme seçeneği var, indirme hızını Mbit olarak seçin her 2 plana da 500 yazın.

Değerleri 500'e çekerek çözmüştüm bende, bir deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı