Xbox'tan alınan Minecraft ile kendi sitesinden alınan Minecraft arasında fark var mı?

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba.
Xbox Game Pass PC sahibi olduğum için ve Nays ile beraber alacağımdan dolayı daha uygun fiyata oyunu alabileceğim için Xbox üzerinden Minecraft almayı düşünüyorum. 1.5.X versiyonundan beri oyunu oynamadım. O dönemde sadece minecraft.net üzerinden oyun satın alınıyor ve Minecraft Launcher ise satın aldıktan sonra kendi sitesinden indiriliyordu diye hatırlıyorum. Herhangi bir avantaj ve dezavantajı var mı Xbox üzerinden oyunu satın almanın? Ek olarak Hypixel gibi sunuculara Xbox üzerinden alınan Minecraft ile girilebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Game Pass aldıktan sonra mı aldın o şekilde? Fiyatı kaça geldi? Game Pass almadan da normal alsak Nays 200'e indirim yapar mı?

Merhaba Game Pass aldıktan sonra mı aldın o şekilde? Fiyatı kaça geldi? Game Pass almadan da normal alsak Nays 200'e indirim yapar mı?
Biraz geç cevap veriyor olabilirim ama oyunu yeni bir hesaba alacağımdan dolayı internet üzerinden daha önce hiç kod kullanmamış hesaplarda kullanılabilen bir adet Game Pass PC kodunu uygun fiyata satın aldım. Bu kodu kullandıktan sonra oyunu Xbox üzerinden 159.20 TL'ye aldım. Nays üzerinden de %20 iade aldım. İndirimli ya da indirimsiz fark etmeden Xbox üzerinden oyunu satın alırsanız Nays %20'sini iade ediyor. Ardından Minecraft.net üzerinden giriş yapıp Minecraft Launcher indirerek oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabildim

Geri
Yukarı