xCloud gamepad gidip geliyor

200mbpslere yakın stabil akıcı oynayabiliyorum vpniyi kapattım.

Hocam Snopy Rampage SG R218
Başka bir gamepad ile deneme şansınız var mı? Web site üzerinden oynuyorsanız site çerezlerini, önbelleğini silin ve ya tarayıcı değiştirin. Uygulama üzerinden oynuyorsanız uygulamayı silip tekrar yükleyin.

Başka bir gamepad ile deneme şansınız var mı? Web site üzerinden oynuyorsanız site çerezlerini, önbelleğini silin. Uygulama üzerinden oynuyorsanız uygulamayı silip tekrar yükleyin.

Alternatif olarak Game Pass üzerinde gamepad desteği olan herhangi bir oyunu indirin ve onda biraz oynayın, Gamepad'da mı sorun var onu anlarız.

Evet deneyebilirim uygulama üzerinden oynadım tarayıcıdada oynadım ikisinde de sorun var uygulamayı silince düzelmez büyük ihtimalle onun dışında başka marka gamepadimi takıp deneyeceğim birazdan size dönerim.

Evet deneyebilirim uygulama üzerinden oynadım tarayıcıdada oynadım ikisinde de sorun var uygulamayı silince düzelmez büyük ihtimalle onun dışında başka marka gamepadimi takıp deneyeceğim birazdan size dönerim.
Başka bir gamepad ile deneme şansınız var mı? Web site üzerinden oynuyorsanız site çerezlerini, önbelleğini silin ve ya tarayıcı değiştirin. Uygulama üzerinden oynuyorsanız uygulamayı silip tekrar yükleyin.
Denedim aynı sorunu yine yaşıyorum.

Denedim aynı sorunu yine yaşıyorum.

Xbox Controller alsam düzelir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı