xDrive 15'li vs xDrive Sancak

xDrive 15'li mi? Sancak mı?
Beden ölçüleri aynı, 15'Li daha yeni bir model ayrıca Sancak 130 derece yatarken 15',Li 160 derece yatıyor. Ayrıca 15'Linin bel ve boyun yastığı ayarlanabilir. Sancak modelinin bel yastığı kayışlı olmadığı için her kalkışta düşer, boyun yastığı yerine de bir çıkıntı mevcut. Bence 15'Li tercih edin, fiyatları aynı zaten.

Beden ölçüleri aynı, 15'li daha yeni bir model ayrıca sancak 130 derece yatarken 15',li 160 derece yatıyor. Ayrıca 15'linin bel ve boyun yastığı ayarlanabilir. Sancak modelinin bel yastığı kayışlı olmadığı için her kalkışta düşer, boyun yastığı yerine de bir çıkıntı mevcut. Bence 15'li tercih edin, fiyatları aynı zaten.

Fakat boyun yeri olarak sancak daha rahat gibi gözüküyor en önemlisi o değil mi? Sonuçta önemli olan boynumuzun ve kafamızın rahatlığı

Fakat boyun yeri olarak sancak daha rahat gibi gözüküyor en önemlisi o değil mi? Sonuçta önemli olan boynumuzun ve kafamızın rahatlığı
Sancak modelinin boyun yastığı sabit, hatta yastıktan ziyade bir çıkıntı var. Kafanızı yaslarsınız o kadar. Yastık ise istediğiniz gibi yukarı aşağı ayarlanıyor, isterseniz boyun boşluğunu desteklersiniz isterseniz kafanızı koyarsınız. Bende de Kasırga var, yastığı istediğim gibi ayarlayabiliyorum ve çok rahat. Kitap okurken tam geri yaslıyorum, yastık yukarıda kalıyor aşağı çekiyorum. Oyun oynarken dik konumda oturuyorum yastık yukarıda kalıyor aşağı çekiyorum. Bence kesinlikle 15'Li tercih edin, daha güncel, özellikleri daha iyi ve mekanizması arkadan değil yandan olduğu için daha çok yatıyor.

Geri
Yukarı