xDrive Atak vs Fırtına

Gamezone

Hectopat
Boyum 1.80 kilom 90. xDrive serisinden Atak ve Fırtına arasında kaldım. Ayrıca bel desteğinin ortada ya da aşağıda olması rahatlığı nasıl etkiliyor? Sizce hangisi daha avantajlı ve rahat. Fiyatları ise atak 1359 TL, fırtına 1309 TL.

Ben atak modeli kullanıyorum. Kambur bir duruşa sahiptim ve bel çukurlaşması vardı belimde. Koltuk beni dik oturmaya zorladığı için bel çukurum biraz daha düzleşmeye gitti. Ama ben atak modelinin biraz fazla dik olduğunu düşünüyorum. Onun dışında 2side aynı mekanizmayı debriyaj sistemi gibi olanı kullanıyor. Atak modeli bana ilk geldiğinde boyunluk biraz sert gelmişti içi karbon gibi ufak sünger parçalarıyla doluydu ve kaliteliydi bende birazını kendi yastığıma aldım içini biraz boşalttım biraz daha hafif rahat oldu öyle kullanıyorum. Fırtına modeline gelirsek yayılmayı vs seversen daha rahat olacaktır senin için zira atak modelinin yan tarafları biraz dar. Ben 1.81 94 kiloyum bacaklarım tam rahat olmuyor baldırlarımın yanını sarıyor. Ama benide iyi toparladı bu koltuk sağolsun Xdrive ailesi. Şuanda taşınacağım için Gri/Siyah Akıncı modeline geçmek zorunda kaldım mobilyalarımın uyumu için. Herhangi bir sorun olursa cevaplayabilirim.

Ben atak modeli kullanıyorum. Kambur bir duruşa sahiptim ve bel çukurlaşması vardı belimde. Koltuk beni dik oturmaya zorladığı için bel çukurum biraz daha düzleşmeye gitti. Ama ben atak modelinin biraz fazla dik olduğunu düşünüyorum. Onun dışında 2side aynı mekanizmayı debriyaj sistemi gibi olanı kullanıyor. Atak modeli bana ilk geldiğinde boyunluk biraz sert gelmişti içi karbon gibi ufak sünger parçalarıyla doluydu ve kaliteliydi bende birazını kendi yastığıma aldım içini biraz boşalttım biraz daha hafif rahat oldu öyle kullanıyorum. Fırtına modeline gelirsek yayılmayı vs seversen daha rahat olacaktır senin için zira atak modelinin yan tarafları biraz dar. Ben 1.81 94 kiloyum bacaklarım tam rahat olmuyor baldırlarımın yanını sarıyor. Ama benide iyi toparladı bu koltuk sağolsun Xdrive ailesi. Şuanda taşınacağım için Gri/Siyah Akıncı modeline geçmek zorunda kaldım mobilyalarımın uyumu için. Herhangi bir sorun olursa cevaplayabilirim.
Bende çok kararsizim sancak modeli nasıl?Ayrıca aerocool ve calitte firmalarına göre xdrive daha mı kaliteli?

Calitte kullanma şansım bir kere oldu ve 3 saat civarı kullandım. Forumda başka bir konuyada yazdım benim belim ile kuyruk sokumum arasında ufak bir bölüm boşta kalmıştı ve beni rahatsız etmişti. Sancak modelini bilemiyorum yeni çıktığı için. Ancak forumda alanlar var veya e ticaret sitelerinde alanların yorumlarınada bakabilirsin. Ayrıca koltuğun ölçüsüne de bak derim oturma kısmı sırtının genişliği vs.

Ben atak modeli kullanıyorum. Kambur bir duruşa sahiptim ve bel çukurlaşması vardı belimde. Koltuk beni dik oturmaya zorladığı için bel çukurum biraz daha düzleşmeye gitti. Ama ben atak modelinin biraz fazla dik olduğunu düşünüyorum. Onun dışında 2side aynı mekanizmayı debriyaj sistemi gibi olanı kullanıyor. Atak modeli bana ilk geldiğinde boyunluk biraz sert gelmişti içi karbon gibi ufak sünger parçalarıyla doluydu ve kaliteliydi bende birazını kendi yastığıma aldım içini biraz boşalttım biraz daha hafif rahat oldu öyle kullanıyorum. Fırtına modeline gelirsek yayılmayı vs seversen daha rahat olacaktır senin için zira atak modelinin yan tarafları biraz dar. Ben 1.81 94 kiloyum bacaklarım tam rahat olmuyor baldırlarımın yanını sarıyor. Ama beni de iyi toparladı bu koltuk sağ olsun xDrive ailesi. Şu anda taşınacağım için Gri/Siyah akıncı modeline geçmek zorunda kaldım mobilyalarımın uyumu için. Herhangi bir sorun olursa cevaplayabilirim.

Akıncı mı daha iyi atak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı