xDrive Karatay vs Hawk Future vs xDrive Fırtına

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cetrion

Centipat
Arkadaşlar ilk defa oyuncu koltuğu alacağım o yüzden yardımınızı rica ediyorum. Forumda araştırdığım kadarıyla kaliteli koltuk üreticilerinden 2 tanesinin sitesine girdim ve hoşuma giden birkaç model seçtim. Bu modeller arasından hangi koltuğu tercih etmeliyim?

Kesinlikle hawk. X Drive'a o kadar para verilmez. Arada 10000 TL'ye yakın para var. Kesinlikle Hawk.

Hocam merhaba, herkes de hawkla ilgili müthiş bir marka taraftarlığı var, yayıncıların çoğu onu kullandığı için. Fakat hawk mükemmel ötesi ürünler yapmıyor. Forumda çok yoğun şikayetlerde görebilirsiniz.

Karatay'ın ergonomisini bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Fırtınayı önerebilirim attıklarınızdan. xdrive güzel ancak pahalı. exvega ürünlerinede bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam merhaba, herkes de hawkla ilgili müthiş bir marka taraftarlığı var, yayıncıların çoğu onu kullandığı için. Fakat hawk mükemmel ötesi ürünler yapmıyor. Forumda çok yoğun şikayetlerde görebilirsiniz.

Karatay'ın ergonomisini bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Fırtınayı önerebilirim attıklarınızdan. xdrive güzel ancak pahalı. exvega ürünlerinede bakmanızı tavsiye ederim.
Fiyat sorun değil benim için, bütçe sorunum yok. Sadece şaşırdım, o kadar oyuncu var forumda ve kimse öneri bile yapmıyor.

İlk seçenekteki ürünü sipariş ettim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı