xDrive vs Hawk

Hocam xdrive, hawk ın giriş segmenti ürünleri çok mantıklı değil. exvega andromeda orta segment bir ürün, xdrivedaki karşılığı kasırga modeli ve 8-9k.

Hiç bir marka ve ürün herkesi memnun edemez elbette ama exvega andromeda gerçekten başarılı, uzun zamandır kullanıyorum. forumdanda alan bir çok kişi oldu kolay kolay şikayet edenide görmedim

Hocam xDrive, hawk ın giriş segmenti ürünleri çok mantıklı değil. Exvega andromeda orta segment bir ürün, XDrive'daki karşılığı kasırga modeli ve 8-9k.

Hiçbir marka ve ürün herkesi memnun edemez elbette ama Exvega andromeda gerçekten başarılı, uzun zamandır kullanıyorum. Forumdanda alan birçok kişi oldu kolay kolay şikayet edeni de görmedim.

Umarım dediğiniz gibidir siparişi konuyu açtığım akşam verdim dün yola çıktı Aras Kargo ile yüksek ihtimalle bugün teslim edilir. Biraz şikayet var koltuk hakkında ama her üründe olacak şeyler diye düşünüyorum koltuğu kullanınca deneyimlerimi aktaracağım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim koltuğu biraz kullanıp öyle fikrimi belirtmek istedim koltuk gayet hoşuma gitti dikişleri sıkıntısız gözüküyor süngerleri çok yumuşak değil ancak rahat ve ağrı tarzı bir sorununuz olmuyor (üstünde uyuya kalmışım xd) umarım uzun kullanımda üzmez ilk başlarda yoktu ama birkaç saattir koltuğu geriye yatırıp kilitleyip ağırlığımı verince biraz metal sesi yapıyor yakın zamanda gres yağı ile yağlamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Umarım dediğiniz gibidir siparişi konuyu açtığım akşam verdim dün yola çıktı Aras Kargo ile yüksek ihtimalle bugün teslim edilir. Biraz şikayet var koltuk hakkında ama her üründe olacak şeyler diye düşünüyorum koltuğu kullanınca deneyimlerimi aktaracağım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim koltuğu biraz kullanıp öyle fikrimi belirtmek istedim koltuk gayet hoşuma gitti dikişleri sıkıntısız gözüküyor süngerleri çok yumuşak değil ancak rahat ve ağrı tarzı bir sorununuz olmuyor (üstünde uyuya kalmışım xd) umarım uzun kullanımda üzmez ilk başlarda yoktu ama birkaç saattir koltuğu geriye yatırıp kilitleyip ağırlığımı verince biraz metal sesi yapıyor yakın zamanda gres yağı ile yağlamayı düşünüyorum.
Nerden istediniz hocam? Bende almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı