Xeon E5450 alınır mı?

Bütçe
600-1000
Sorunun o yüzden kaynaklandığı düşünmüyorum. Bana kalırsa şu an var olan 600 TL ile anakart+RAM+işlemciyi hallet, diğer para ile de ekran kartı ve SSD.

Daha bir sürü ilan var bunun gibi örnek teşkil etmesi için attım daha iyisi bulunabilir belki.

Anakartım 775 destekli Xeon E5450 771 ama 775 hazır bir şekilde satılıyor. Onu alacağım takacağım lakin ekran kartım biraz eski onu da değiştirmek istiyorum biraz böyle iyi olsun PUBG Mobile'yi temiz bir şekilde oynatırsın yeter.
Anakartım DDR2 destekli bu yüzden fazla maliyet olmasın diye anakartı ve RAM'leri değiştirmek istemiyorum. Ha yok alacağın işlemci anakartına hiç olmaz diyorsanız biraz para biriktireceğim.

Güncel sistem:
İşlemci: Intel Pentium E6700.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500GT.
Anakart: Intel D946GZIS.
RAM: DDR2 333MHz 2+2= 4 GB.

Güncellemek istediklerim:
İşlemci: Intel Xeon E5450.
Ekran kartı: Önerileriniz.
Anakart: Mecbur değil ise değiştirmeyeceğim.
RAM: Anakart değişir ise RAM'leri de değiştireceğim.
Bir de SSD alacağım yanında.
Bütçemi tahmin edebilenler yok kardeşim bu sistem olmaz diyor ise öneri sistemde alabilirim PC satarım üstüne bir şeyler eklerim alırım şimdiden teşekkürler.

Bence anakart al ama gigbayte alma ben tamirci olarak bana birsürü chipsetten arızali gelen çok Gigabyte anakart var alalabilirsen 775 soket DDR3 ASUS ya da MSI anakart al. RAM'leri de 4x2 almanı öneririm ama dikkat et RAM'lerin 2 yüzündede çiplerin olması lazım yoksa anakartta çalışmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı