Xeon E5450 için soğutucu önerisi

Peki ısınma ile birlikte arada sırada oyunda fps düşmesi oluyormuydu sende ? Bende lolde bile fps dusmesi var cok sinir ediyos islemci hep 80 derece , bende o sogutucudan almayi dusunuyorum bu arada
Xiagmatek scorpion 2 buldum letgod 100 tl , dark frezeer x92bl 50 tl garantisi var , hangisini alayım sence ?

Yok oyunlarda fazla fps düşüşü yaşadığımı hatırlamıyorum ben. Direkt işlemcinin sıcaklığından rahatsız olduğum için oyun denemedim bile daha doğrusu. Hemen buraya danışıp soğutucu aldım öyle oynadım oyunlarımı. Xiagmatek scorpion hakkında bir fikrim yok o yüzden yanlış bilgi vermeyeyim. Bilen birisine sor burdan. Konu açarsan yardımcı olabilirler. Hatta Dark Freezer x92 hakkında da tecrübem yok ama alacağım zaman ona da bakmıştım onun da yorumları iyiydi. Bendekinden tek farkı 1 fanlı olması. Ama bence fan hızına ve kullanıcı yorumlarına da bak. Ses yapıp yapmaması da önemli bendeki hiç ses yapmıyor mesela 2 fanlı olmasına rağmen. Xiagmatek'in kaliteli bir marka olduğunu biliyorum model hakkında fikrim olmasa da. İkisini de rahatlıkla alabilirsin bence

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı