Xeon E5450 sisteme Windows 10 kurma

gorkemedis

Centipat
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret - Matbaa
1 aylık bir sistemim var, Windows 7 kurdum fakat Windows 10'a geçmek istiyorum. 2 gündür kurmaya çalışıyorum Boot'dan USB'yi seçiyorum kurulumu başlattıktan sonra ekteki fotoğraf gibi kalıyor uzun bir süre. En son beklerken uyuyakaldım ve sabah kalkıp PC'ye baktığımda Windows Pro - Home - Single Language seçme ekranı çıktı karşıma. USB'yi çıkarıp sistemi kapatıp açtığımda hata ile karşılaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkdeki arkadaş gibi ben de bu hata ile karşılaştım. F8'e basın diyor basıyorum hiçbir şey olmuyor ( farklı farklı sitelerden ISO dosyaları denedim hepsinde aynı sorun en son Media tool ile oluşturduğum ISO'yu denedim fakat aynı yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemi 2. el aldım aldığım kişi abi modlu BIOS dedi. Birkaç kişi BIOS'a girdiğinde işlemciyi görüyorsa modlanmıştır diyor. BIOS modlu olmasına rağmen nasıl kurulmadı çözemedim.

ISO dosyası Rufus ile MBR olarak yazdırılmıştır.
  • Xeon E5450
  • MSI G41M P33-combo
  • 4 GB RAM
  • R7 240
WhatsApp Image 2019-11-15 at 9.49.55 AM.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit diskiniz hakkında bilgi verin. Format atarken bütün bölümleri sil ve yeniden bölüm oluştur. IDE veya SATA bağlantı türleri ile alakalı bir problem olabilir. Anakartının BIOS versiyonu çok eski olabilir.
Güncellemek için burada bulunan konuya göz atın.

Sabit diskiniz hakkında bilgi verin. Format atarken bütün bölümleri sil ve yeniden bölüm oluştur. IDE veya SATA bağlantı türleri ile alakalı bir problem olabilir. Anakartının BIOS versiyonu çok eski olabilir.
Güncellemek için burada bulunan konuya göz atın.
Diskim 7200 RPM Seagate 350 GB
Bios Sürümüm Yanılmıyorsam V32'ydi
Elimde Başka bir Hdd Var Ona Kurmayı Deneyeceğim.

Farklı Bir Hdd'ye kurulum yapmayı denedim sorun devam etmektedir.
Yardımlarınızı Bekliyorum.
+
Konuyla ilgili bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?
+

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı