Xeon X3440 için soğutucu önerisi

styp

Hectopat
Evet arkadaşlar şu anki işlemcim overclock için pek güçlü değil overclock için hangi soğutucu önerirsiniz? 300-400 arası arıyorum eğer mümkünse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Bende de Xeon X3440 var. Bütçeni bu işlemci için 400 TL yapman garibime gitti çünkü Xeon zaten çok bütçesi olmayanlar için.
Konuna geleyim. Bende şu an T6 Ultra var. Bakmanı tavsiye ediyorum. Fiyatına göre çok iyi bir soğutucu. 3.8'de kullanabilirsin bu soğutucuyla.
Ha illa ben 400 TL ile alacağım dersen o fiyat bandında pek bilgim yok.

Evet arkadaşlar şu anki işlemcim overclock için pek güçlü değil overclock için hangi soğutucu önerirsiniz? 300-400 arası arıyorum eğer mümkünse.

Kasanız nedir? Her soğutucu sığmayabilir.

Kasam FSP CMT120a.
Selam. Bende de Xeon X3440 var. Bütçeni bu işlemci için 400 TL yapman garibime gitti çünkü Xeon zaten çok bütçesi olmayanlar için.
Konuna geleyim. Bende şu an T6 Ultra var. Bakmanı tavsiye ediyorum. Fiyatına göre çok iyi bir soğutucu. 3.8'de kullanabilirsin bu soğutucuyla.
Ha illa ben 400 TL ile alacağım dersen o fiyat bandında pek bilgim yok.

İlla 400 lira falan olsun demiyorum tabii ki hani overclock için kullanacağım için belki de 400 lirayı gözden çıkarmam lazım gibi geldi bana ama eğer sizin düşündüğünüz gibiyse ne mutlu bana bu dediğiniz soğutucu ile rahatlıkla overclock yapabiliyor musunuz peki.

Ben denemedim daha, kullananlar çok iyi soğuttuğunu söylüyor. Aynı güçte sayılabilecek Snowman X6 ile 4GHz'de sorunsuz kullanıyorlar. Bu soğutucu ile de aynı performansı alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı