Xeon X3440 ile yayın yapılır mı?

kanieloutis

Hectopat
Merhabalar, Donanım Arşivinin 1400 TL'ye topladığı 2. el bilgisayar çok güzel performanslar sağlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde bu sistemi GTX 1050 ile kullanıyor fakat RX 580 ile de güzel performans sağlıyor. Overclock ile beraber 4.00 GHz oluyor. Peki bu sistem Twitch'de LoL yayını yapmaya uygun olur mu Overclock yaptıktan sonra? Tercihen 720p yayın yapılır mı rahat bir şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızına bağlı 720P LoL yayını yapılır. Ayrıca bu abimizi izlemeni önermiyorum ben belli videolari hariç. Gamepower gibi markaları Corsair gibi büyük markalarla aynı seviyede tutuyor.

İnternet hızına bağlı 720P LoL yayını yapılır. Ayrıca bu abimizi izlemeni önermiyorum ben belli videolari hariç. Gamepower gibi markaları Corsair gibi büyük markalarla aynı seviyede tutuyor.
Gayette oturun izleyin. Aynı seviyede tuttuğu falan yok sadece bütçesi az olan oyunculara Corsair, Samsung yerine daha ucuz markalar öneriyor. Herkesin şap diye SSD ye 1200 TL para verecek durumu yok. Çalışıp düzenli geliri olan kişiye biraz daha koy Samsung EVO al diyebilirsiniz ama öğrenci adam bütün teçhizatını üst segment malzemelerle donatamaz. Ve iyisinden kötüsüne herşeyi inceleyen bu adamdan başka biri yok YouTube’da. Rampage SN-RW kulaklığına herkes önyargı ile yaklaşırken bu adam çıkıp alın dedi çevremde kullanan herkes memnun kulaklıktan.

Xeon işlemciler ağır yük kaldırabilen ve yüksek işlem gücü sunabilen işlemcilerdir. Daha çok iş istasyonları ve serverlar da kullanılır. Dolayısıyla kanımca bir sıkıntı yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı