Xeon X3440 sistem ne kadar eder?

Hocalarım SSD takviyesi ve 350 TL'lik bir kasa alacağım öyle satacağım sistemi öyle satarsam ne kadar eder?
Kasan çok eski değilse boşuna değiştirme, SSD iyi olur, bu arada ekransız fiyatı diye yazacaktım ekran kartsız diye yazmış, senin sisteme çok benzeyen eski bilgisayarımı ben de satmayı düşünüyorum, benim harddisk 1 TB, işlemci xeon x5450, anakart asus tm lx, benim kasada rgb fan var, bir de wifi adaptörü de bağlı, ekran kartı aynı, bu şekilde 2 bin TL'nin hemen altında bir fiyat vermeyi düşünüyorum.

Kasan çok eski değilse boşuna değiştirme, SSD iyi olur, bu arada ekransız fiyatı diye yazacaktım ekran kartsız diye yazmış, senin sisteme çok benzeyen eski bilgisayarımı ben de satmayı düşünüyorum, benim hard disk 1 TB, işlemci Xeon X5450, anakart ASUS tm LX, benim kasada RGB fan var, bir de Wi-Fi adaptörü de bağlı, ekran kartı aynı, bu şekilde 2 bin TL'nin hemen altında bir fiyat vermeyi düşünüyorum.

Hocam kasa eskilerden yan kapağı falan yok. Bu yükseltmeleri yapıp ne kadara satarım?

Hocam kasa eskilerden yan kapağı falan yok. Bu yükseltmeleri yapıp ne kadara satarım?
Eski sistem yükseltme yapılmaz. İşlemci desen 2 haftada aliexpressten (artık kesinlikle 2 haftada geliyor ürünler böyle şart koymuşlar) 200 TL'ye anakartıyla birlikte geliyor 8 GB DDR3 1333 RAM 150-200 TL'ye bulunuyor. Soğutucu 85 lira. Kötü bir kasa alsan 100 liraya 250 liraya da ikinci elden power alsan. 500 GB HDD sıfırı 250 TL. HDD yerine 240 SSD taksan yine bir şey değişmedi. Yani bu PC maksimum fazlasına boşuna beklersiniz yeni sistem de dizememiş olursunuz zarara girersiniz. Bakın SSD, soğutucu sıfır fiyatı. 1085 lira tutuyor. Ekran kartını eklesen 200-250 arasına bile sarı sitede bulunuyor. En fazla 1300.

Eski sistem yükseltme yapılmaz. İşlemci desen 2 haftada aliexpressten (artık kesinlikle 2 haftada geliyor ürünler böyle şart koymuşlar) 200 TL'ye anakartıyla birlikte geliyor 8 GB DDR3 1333 RAM 150-200 TL'ye bulunuyor. Soğutucu 85 lira. Kötü bir kasa alsan 100 liraya 250 liraya da ikinci elden power alsan. 500 GB HDD sıfırı 250 TL. HDD yerine 240 SSD taksan yine bir şey değişmedi. Yani bu PC maksimum fazlasına boşuna beklersiniz yeni sistem de dizememiş olursunuz zarara girersiniz. Bakın SSD, soğutucu sıfır fiyatı. 1085 lira tutuyor. Ekran kartını eklesen 200-250 arasına bile sarı sitede bulunuyor. En fazla 1300.
Sen yanlış bilgilendirme yapıyorsun, yazdığın fiyatlar yanlış ve o dediğin siteden aldığın ürünün çakma çıkma ihtimali çok yüksek.

Sen yanlış bilgilendirme yapıyorsun, yazdığın fiyatlar yanlış ve o dediğin siteden aldığın ürünün çakma çıkma ihtimali çok yüksek.
Raporla yanlış bilgilendirmeyse ceza versinler. Ben forumda birçok insana Aliexpress'ten ürün önerdim hiçbiri çakma çıkmadı. Gidip normalde 20 dolara satılan ürünü 5 dolara almaya kalkarsan dolandırırlar. Saçma sapan fiyat biçiyorsun benim topladığıma laf ediyorsun. Bazı üyeler var bundan daha iyi sistemi daha ucuza toplar aklın çıkar çok fazla kurcalama istersen.

Geri
Yukarı