Xeon X3440 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
850
Arkadaşlar kusura bakmayın cevap veremedim hiç cevap gelmez sanmıştım oyuna daldım.

Yeni sistem almıyor ki arkadaş gayet eski parçalarla bütçesine en uygun sistemi topluyor. Maalesef herkes birden 10 k para çıkaramıyor. Bende zamanında 3440 ile 1080 Ti kullandım 3 sene. Gayet mantıklı.

Arkadaş haklı işlemciyi 120 TL'ye anakartı 250TL'ye aldım Snowman M.200 soğutucum var bu anakarta voltaj vermeyi bulamadım Max 3.5GHz'de stabil çalıştırdım 1.sorum 3.5 GHz yeter mi 2. sorum 400W 12V çıkışı 312W olan PSU yeter mi GTX 970'e (800 TL'ye buldum 4 GB Twin Turbo)
Yapmayın. Katlanın, çalışın üç beş ay ve güncel bir sistem alın. Eski parçalarla yeni sistem kurmak fikri garip. Kasa eski olabilir, SSD, HDD falan eski olabilir ama performans parçaları eski olmamalı.​

Lise 1'e gidiyorum ailem yeni eşya aldı taksitle onu ödüyoruz yanında ekran kartı alacağız 850TL'ye birkaç ay çalışmak yaşıma göre pek mümkün olmaz sanırım.
Yalnız RAM'lerinizi yükseltmenizi tavsiye ederim. 8*2 GB ve anakartınızın desteklediği en yüksek MHz.

RAM'i yükseltemem anakart tek slot Max 4 GB 1333MHz destekliyor 2 slot var anakartta.

Geri
Yukarı