Çözüldü xFce ile Linux Mint Panel nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam rahatsız ettiysem kusura bakmayın, bende Xfce kullanıyorum ve sizin gösterdiğiniz paneli yapmak istiyorum. Acaba nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece panel bölümünü yapın hocam.

Hocam rahatsız ettiysem kusura bakmayın, bende Xfce kullanıyorum ve sizin gösterdiğiniz paneli yapmak istiyorum. Acaba nasıl yapabilirim?

İşinize yaradıysa çözüm diye işaretlerseniz sevinirim, eğer Linux hakkında benzer sorularınız olursa elimden geldiğince yardım ederim beni etiketleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece panel bölümünü yapın hocam.

İşinize yaradıysa çözüm diye işaretlerseniz sevinirim, eğer Linux hakkında benzer sorularınız olursa elimden geldiğince yardım ederim beni etiketleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
işinize yaradıysa çözüm diye işaretlerseniz sevinirim, eğer Linux hakkında benzer sorularınız olursa elimden geldiğince yardım ederim beni etiketleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Güncelleme ile ilgili bir sorun varda onunla uğraşırken unutmuşum kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı