XFX 5500XT 4 GB alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Benim için verdiği sıcaklık değerleri ve performansı çok önemli arkadaşlar. XFX'in verdiği soğutma performansı iyi midir? Bu kart alınır mı sizce?

Hangi model atar mısın? RX 5500 XT 4GB yerine GTX 1650 Super 4GB daha mantıklı geliyor bana. Diğer sistem bileşenleri neler?

Bu marka hakkında internette fazla tatmin edici bir bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar yorum yazarsa daha sağlıklı olur.

Hangi model atar mısın? RX 5500 XT 4 GB yerine GTX 1650 Super 4 GB daha mantıklı geliyor bana. Diğer sistem bileşenleri neler?

Onu almayı düşünüyordum fakat fiyatı gerçekten olması gerektiğinden pahalı, İncehesap'ta sepete eklemeye özel indirim var o yüzden bu kartı tercih ediyorum.

Xfx 5500xt 4 gb modelini ince hesap üzerinden aldım yüzde yüz yük altında fanlar yüzde 50 seviyesinde 70 dereceyi geçmedi ortalama 67 derecede takıldı sesde olmadı bile fark edilmiyor bilgisayarım masanın üstünde olmasına ramen duyulmuyo boştaki sıcaklı yüksek sayılır 48 derece ama bir tehtit barındırmıyor falnlar boştayken çalışmadınıda göz ardı etmeyin eğer boştada fanlar çalısın derseniz ki tavsiye etmem 38 derece oluyor tavsiye etememe sebebim hem fanın ömrünü yiyorsunuz hemide kart çok tozlanır sürekli fan açık oldu için bide garanti sürecinde detaylı temizlikte garantisinin gitceni bildimiz için boşta 48 derece çok sorun teşkil etmiceği kesin. Alınırmı sorusunun cevabı evet gönül rahatlıyla alınır safir gibi markalar önermem teknopat editörlerininde önermicene eminim genelde kaliteli gibi gözüksede yük altında siyah ekranda kalabilirsiniz safir yerine xfx gönül rahatlıyla alınır. (5 aydır kulanıyorum sorunsuz bir şekilde)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı