XFX 6700XT alınır mı?

Mustafa773

Hectopat
Arkadaşlar şu anki ekran kartım 1650 Super. R5 5600X ile kullanıyorum, yetersiz geliyor artık 4 GB VRAM. 6700XT alınır mı? Onun yerine şunu almak daha mantıklı dediğiniz bir şey var mı? NVIDIA tarafında veya AMD tarafında fark etmez. Başta 3060 Ti almayı düşündüm fiyatları yakın ama 8 GB VRAM olduğu için 3060 Ti ve 6700 XT daha fazla FPS veriyor ve 12 GB VRAM, o yüzden 6700XT'ye yöneldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
0 alıyorsan 12K vermeye gerek yok sapphire modeli 10K. 2.el alıyorsan kart temizse, işlem görmediğinden eminsen, garantisi bulunuyorsa ve fiyatı da iyiyse alınır. O islemciye alabileceğin en iyi kartlardan.

0 alıyorsan 12K vermeye gerek yok sapphire modeli 10K. 2.el alıyorsan kart temizse, işlem görmediğinden eminsen, garantisi bulunuyorsa ve fiyatı da iyiyse alınır. O islemciye alabileceğin en iyi kartlardan.
2.el düşünüyorum ama hiçte almakta istemiyorum ne oldukları şaibeli fazla veriyim temiz olsun sıfır olsun kafasındayım bu tarz ürünlerde.

NVIDIA civarında sıfır RTX 30 almaktan ziyade bu kartı almak, kat kat daha mantıklı geliyor. Eğer alabilirseniz RX 6750 XT ya da RX 6800 almanız daha güzel olacaktır. AMD'nin çok iyi F/P kartları var, RX 6000 ve sonrası serilerinde de AMD kendisini ciddi manada geliştirdi. Sorun yok denecek kadar az.

RX 6700XT canavar karttır hatta o seviyede eline su dökecek kart yoktur diyebiliriz.

GTX 1080'i satabilirsem alacağım karttır işlemcinizde aynı şekilde R5 2600'ü satarsam alacağım işlemcidir şu anki en iyi kombinasyondur fiyat performans olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı