XFX 6750xt QUİCK 319 alınır mı?

Daha fazla  
Gaming gecesine özel olarak fiyatı 8999 TL'ye düşmüş durumda. Sizce bu fiyata alınır mı? Soğutma ve performans olarak nasıl bir kart? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bende sipariş verdim. Ama sipariş başarısız hatası verip parayı çektiler. Mail attım belki sorunu çözerler. Bu kartın tek eksik yanı ismini göremeyecek olmamız. RGB desteği yok. Fakat 2k kartların en ucuzu ve soğutması yeterli diye düşünüyorum. Birde bilen varsa arka plaka plastik mi alüminyum mu acaba?

Bende sipariş verdim. Ama sipariş başarısız hatası verip parayı çektiler. Mail attım belki sorunu çözerler. Bu kartın tek eksik yanı ismini göremeyecek olmamız. RGB desteği yok. Fakat 2k kartların en ucuzu ve soğutması yeterli diye düşünüyorum. Birde bilen varsa arka plaka plastik mi alüminyum mu acaba?
Ben alüminyum ya da metal diye biliyorum benim 6600deki bile plastik değil.Soğutmasınıda baya iyi diye biliyorum 6700xtsi ROG u geçiyordu.

XFX kartlarda plastik backplate olmuyor.

Geri
Yukarı