XFX RX 5600 XT Thıcc II Pro 6 GB nasıldır?

Öncelikle selamlar.
XFX RX 5600 XT thıcc II Pro 6 GB GDDR6 bu ekran kartını tek olarak satın aldım. Sizce iyi mi yapmışım? RTX 2060 alacaktım fakat indirimde olduğundan bunu aldım.
Sistemim:
Ryzen 3600.
8 GB 3200MHz RAM.
B450 anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, AMD için XFX markasını seçerek güzel bir karar vermişsiniz. Bence mantıklı bir hareket olmuş.

Aldıktan sonra yazmanız bir hayli garip. 5600XT halihazırda kötü bir kart değil fakat RTX2060'a karşı ne kadar iyi bir seçim yaptığınızı kartı aldığınız fiyat belirler. Ne kadar verdiniz?
Hayırlı olsun.

2300TL'ye aldım.

AMD yeni güncelleme ile bazı modellerin hızlarını yükseltti ve 5600 XT'nin de hızı yükseldi ve 2060'a rakip oldu fazla bir fark olacağını düşünmüyorum.

Yani benim öyle klavye-fare ile işim yok ama tabi 200 tl az değil alıp satılabilirdi o ayrı mesele.
Soğutucuyu kaçırmam kötü olmuş kabul.

16 Ramli fiyatı zaten uygun neden 8e düşüreyim ki zaten ileride 16 yaparsın demişsin.

DA - EL Capitan sistemini almayı düşünüyorum. Alınır mı ?
fan hediyesi vs. varken bence de çok iyi bir fiyata satılıyordu ama 8 gb ram bana soracak olursanız hem günümüzde hemde gelecekte sorun çıkartacaktır o yüzden şuan o sistemi alsanız bile ram yükseltmesi yapmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…