XFX RX 5600 XT THICC II Pro sistem alınır mı?

XFX'in bazı kartlarındaki sorunlar gerçekten var ama abartıldığı kadar da değil. XFX RX570 4GB kullanıyorum oyunlarda 75'in üzerine pek çıkmıyor. Stranded Deep'de Ultraya alıp her şeyi fullemiştim 81-82 dereceyi gördüm ama devamı gelmedi. Yüksek ayarlarda 75 dereceydi ortalama. Düşükte 70 falan. Ses konusunda da fanlar %100 iken ses geliyor ama abartıldığı kadar değil. Yani ucuza bulursanız alabilirsiniz sorun yok. Ben 1350 TL'ye aldım Black Friday'de.

O hazır sistem kötü. Daha iyileri toplanabilir.

Ben de bir sistem topluyorum ve bunun üzerine bayağı düşündüm. THICC ll Pro RX 5600XT modellerrinin arasında pek de iyi bir yerde değil. Sıcaklık değerleri de 70 üzeri görünüyor testlerde. Bana kalırsa Sapphire Pulse modelini bulmaya çalış kaldıysa. Resmen hiçbir yerde stok bulamıyoruz, çok üzücü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlersen yararlı olabilir.

Merhaba, bu gece gaming gecesine özel hazır sistem alanlara kulaklık hediyesi var. Bir hazır sistem almaya karar verdim. Sistemde XFX RX 5600 XT THICC II Pro ekran kartı var. Bu ekran kartlı sistem alınır mı, ısı değerleri sorun çıkartır mı?
Aynı karta sahibim, fan ayarı yaptığınız zaman 65 üstü görmüyor hiç, hep 61-64 arası gidip geliyor %36 hızda çalıştırıyorum fanları, size kalmış güzel bir kart uygun olması da cabası ama alınıyorsa sapphire alınsın orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı