XFX RX 570 1350 TL'ye alınır mı?

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
İncehesap'ta indirim var. XFX RX 570 1350 TL olmuş. Sizce INNO3D GTX 1650 (normal olan, Super değil) mi almalıyım yoksa XFX RX 570 mi? 1650 Super almak isterdim ama hem ihtiyacım yok, hem de bütçeyi aşıyor. Kullanacağım monitör 900P çözünürlükte.

RX 570

GTX 1650

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap'ta indirim var. XFX RX 570 1350 TL olmuş. Sizce INNO3D GTX 1650 (normal olan, Super değil) mi almalıyım yoksa XFX RX 570 mi? 1650 Super almak isterdim ama hem ihtiyacım yok, hem de bütçeyi aşıyor. Kullanacağım monitör 900P çözünürlükte.

RX 570

GTX 1650
İkisi arasından RX 570 derim ama her ne kadar istemeseniz de 1650 fiyatına 100TL koyup 1650S almak bence gayet mantıklı olur.

İkisi arasından RX 570 derim ama her ne kadar istemeseniz de 1650 fiyatına 100TL koyup 1650S almak bence gayet mantıklı olur.
XFX kartlar mutlu eder mi? Etmezse GTX 1650 alacağım. Benim adıma konuşmak gerekirse bütçeyi işlemciye ayırmam gerekli. Sistem tam anlamıyla oyun odaklı değil. O yüzden Super almak istemiyorum.

XFX kartlar mutlu eder mi? Etmezse GTX 1650 alacağım. Benim adıma konuşmak gerekirse bütçeyi işlemciye ayırmam gerekli. Sistem tam anlamıyla oyun odaklı değil. O yüzden super almak istemiyorum.

Bazı kartları mutlu eder ama bu modeli galiba çok ısınıyor hatta bir kullanıcı bu kartı kullanıyor yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:

RX 570

GTX 1650
Ürünü satın aldın mı? Isı değerleri nasıl, bir sorunu var mı? Ben de almayı düşünüyorum.

Ürünü satın aldın mı? Isı değerleri nasıl, bir sorunu var mı? Ben de almayı düşünüyorum.
Satın aldım şuan kargoda, gelince yazarım ama bildirim gelmesi için bu mesajdan sonra herhangi bir şey yaz.

Satın aldım şu an kargoda, gelince yazarım ama bildirim gelmesi için bu mesajdan sonra herhangi bir şey yaz.

Bende 1650 Super aldım GameGaraj'dan gelince kendi konuma yazacağım seni etiketlerim.
Bende 1650 Super aldım GameGaraj'dan gelince kendi konuma yazacağım seni etiketlerim.

Ürün bugün elime geldi 30dk olmadı. Sürücülerini kurdum birazdan test edeceğim. Hafta sonu sipariş ettiğim için Salı günü kargoya verildi Çarşamba elime ulaştı sıkıntısız bir şekilde. @White Chocolate Mocha

Ürün bugün elime geldi 30dk olmadı. Sürücülerini kurdum birazdan test edeceğim. Hafta sonu sipariş ettiğim için Salı günü kargoya verildi Çarşamba elime ulaştı sıkıntısız bir şekilde. @White Chocolate Mocha

Sıkıntılıymış arkadaşlar geri yolluyorum oysaki çok sevmiştim :( @White Chocolate Mocha

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı