XFX RX 570 vs Sapphire R9 280X vs ASUS AMD Radeon

İşlemcim X3450 OC 3.5GHz sizce bu işlemci ile iyi oyunlar oynayabilir miyim?

Bir şey söyliyeceğim ekran kartına arkadaşım sadece deneme olarak 1 ay o.c yapmış sıkıntı çıkartır mı gerçekten 1 ay yapmış bana eksi yönleri olur mu kartın RX 570 8 GB.

OC'den sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Ama böyle olmadı sanki kazıklandın yazısını ben burada da gördüm :D

Arkadaşın dediği doğru 2000 TL'ye gerçekten ucuza bırakıyor almadan sağına soluna vs bakmalısın. Testleri yapmalısın. Düzgün ne şekilde karta zarar vermeden mining yaptıysa bir şey olacağını sanmıyorum. Donanım arşivi bir ara şunu söylemişti: 1 ay miningde kalan kart 1.5 yıl oyun oynanan karta eşittir diye. Ne kadar doğru bilemem.

Arkadaşın dediği doğru 2000 TL'ye gerçekten ucuza bırakıyor almadan sağına soluna vs bakmalısın. Testleri yapmalısın. Düzgün ne şekilde karta zarar vermeden mining yaptıysa bir şey olacağını sanmıyorum. Donanım arşivi bir ara şunu söylemişti: 1 ay miningde kalan kart 1.5 yıl oyun oynanan karta eşittir diye. Ne kadar doğru bilemem.

Bir şey soracağım sana Zotac bir kart gördüm ikinci el GTX 960 4 GB bir kart sizce kafa rahat bunumu alayım işlemcim bu arada X3450. RX 570'i beslemeyebilir bende anakart ile işlemciyi değiştiremem şu an. GTX 960 4 GB almak daha mı mantıklı?

Bir şey soracağım sana Zotac bir kart gördüm ikinci el GTX 960 4 GB bir kart sizce kafa rahat bunumu alayım işlemcim bu arada X3450. RX 570'i beslemeyebilir bende anakart ile işlemciyi değiştiremem şu an. GTX 960 4 GB almak daha mı mantıklı?

Düşük kalır 960.570 almak mantıklı darboğaz yapar mı bilmiyorum ister kartı alıp ikinci elden satıp işlemciye uygun kart alabilir veya takaslayabilirsiniz.

Burada gene iki parça için darboğaz olur mu diye konu açabilirsiniz daha bilgili kişiler bilgi verebilir.

Geri
Yukarı