XFX RX 6600 mü Sapphire RX 7600 mü?

Katılıyorum. Ben de AMD almayı düşünüyordum fakat yazılım sorunlarından sonra yüklü miktarda para verip başıma dert alacağıma gittim RTX 4060 aldım. Rahatım. Belki arkadaşın ekran kartı sorunsuz çalışır orasını bilemem.

Hayır anlayamadığım evet doğru AMD daha ucuz FPS değerleride gayet iyi ancak. Bu tarz sorunları var bakın ben RX6600 aldım ilk birkaç ay bir sıkıntısı yoktu sonra stutter denilen olayla karşılaştım onunla uğraşıyorum Valorant da 220 FPS alırken 80'e inip geri çıkıyor dalga geçer gibi her oyunda böyle takılma yaşıyorum.

AMD'yi savunan bazı arkadaşlardan yardım istedim madem sorun yok neden böyle çözüm bulamadılar. Savunanları anlamıyorum yani.

Çok teşekkür ederim şu an heyecanla bekliyorum CMT gibi elime geçecek parçalar.

Hayırlısı olsun. Umarım yaşadıklarımı yaşamazsınız oyun zevki kalmıyor.

Hocam iptal edebiliyorsanız iptal edin.
şansımı deneyeyim

Hayır anlayamadığım evet doğru AMD daha ucuz FPS değerleride gayet iyi ancak. Bu tarz sorunları var bakın ben RX6600 aldım ilk birkaç ay bir sıkıntısı yoktu sonra stutter denilen olayla karşılaştım onunla uğraşıyorum Valorant da 220 FPS alırken 80'e inip geri çıkıyor dalga geçer gibi her oyunda böyle takılma yaşıyorum.

AMD'yi savunan bazı arkadaşlardan yardım istedim madem sorun yok neden böyle çözüm bulamadılar. Savunanları anlamıyorum yani.

Hayırlısı olsun. Umarım yaşadıklarımı yaşamazsınız oyun zevki kalmıyor.
sizin adınıza gerçekten üzüldüm umarım aynısı olmaz o zaman çünkü böyle bir şeyi kimsenin isteyeceğini sanmıyorum

Hocam rtx 4060 alın muhabbeti dönüyor ve bence pek de haksız değiller.
Dlss + yazılım + Cuda çekirdeği ile Nvidia çok daha önde. Ayrıca Nvidia kartlara da fsr desteği geldi. Eğer ki fsr 3 çıkar ve dlss 3.5ten daha iyi olursa fsr kullanırsınız ama bu da risk. Nvidia daha güzel bir tercih duruyor.

Bütçene uygun olarak AMD alman gayet mantikli NVIDIA tarafinda 7000 TL civarina bir tek 3050 var o da 1660 kartinin RTX etiketi yapistirilmis hali.
RX 7600 ile RTX 4060 arasında 1.000 TL fark var.

sizin adınıza gerçekten üzüldüm umarım aynısı olmaz o zaman çünkü böyle bir şeyi kimsenin isteyeceğini sanmıyorum
Olacak bugün olmazsa yarın olacak. Her seri AMD kartı kullanmış birisi olarak garanti veriyorum olacağına.

RX 7600 ile RTX 4060 arasında 1.000 TL fark var. Bilmiyorsun bari bak bir araştır.
1.000 TL mi? Birde bilmiyorsan git araştır demişsin 😀

Ekran görüntüsü 2023-12-18 175558.png

Geri
Yukarı