XFX RX570 sıcaklık değerleri

og kush

Hectopat
Selam arkadaşlar, aranızda XFX RX570 8 GB kullanan var mı? Sizde sıcaklık değerleri nasıl?

Kartı kullanmıyorum fakat sıcak çalışan bir kart olduğunu biliyorum. Siz kaç derece alıyorsunuz ?

Tam yükte 89 dereceye kadar çıkıyor kasanın hava akışı fazla iyi olmadığından bu dereceye çıkıyor undervolt yaptım fakat bir faydası olmadı.

Kasanın modeli ne?
89 derece aşırı yüksek hocam. Kasanıza ek fan takın en kötü.

89 derece aşırı yüksek hocam. Kasanıza ek fan takın en kötü.

Hocam kasayı Casper'dan aldım kasaya ek bir şey takmaya izin vermiyorlar müşteri hizmetleriyle konuştum ve sıcaklık değerlerinin normal olduğunu söylediler.

Hocam kasayı Casper'dan aldım kasaya ek bir şey takmaya izin vermiyorlar müşteri hizmetleriyle konuştum ve sıcaklık değerlerinin normal olduğunu söylediler.
Casper'dan almakla büyük hata yapmışsınız hocam en kötü Vatan'dan falan alsaydınız keşke. Hem parçaların tek tek garantisi olduğu için ek bir şey taksanızda sorun olmaz.

Casper'dan almakla büyük hata yapmışsınız hocam en kötü Vatan'dan falan alsaydınız keşke. Hem parçaların tek tek garantisi olduğu için ek bir şey taksanızda sorun olmaz.

Hocam ek bir şey takmadan düşürme ihtimalim var mı sıcaklık değerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…