Xiaomi Redmi Note 12 Pro şarjı hızlı gidiyor

isimsiz46

Centipat
Daha fazla  
Dediğim gibi telefonu 2 ya da 3 gün önce aldık açtım şarjı 60 daydı. Açtığımda güncellemeleri falan yaptım şarjı hızlı gitmeye başladı zaten arkadaşım güncellemedendir dedi ilklerde olur dedi. Bataryayı 2 ya da 3 defa şarj et düzelir dedi. Sizce hata mı düzelir mi kronik mi sizce?

Dediğim gibi telefonu 2 ya da 3 gün önce aldık açtım şarjı 60 daydı. Açtığımda güncellemeleri falan yaptım şarjı hızlı gitmeye başladı zaten arkadaşım güncellemedendir dedi ilklerde olur dedi. Bataryayı 2 ya da 3 defa şarj et düzelir dedi. Sizce hata mı düzelir mi kronik mi sizce?

Xiaomi'lerdeki batarya, başka marka cihazlardan biraz daha hızlı bitebiliyor. Kronik sorun gibi bir şey. Her modelde bu sorun yok fakat sizin cihazınızda var demek. Güncellemeyi geri almak için BL kilidi açmanız ve Mi Flash tooldan önceden indirdiğiniz eski ROM'u yüklemeniz gerekiyor.

Şu an Xiaomi 12T kullanıyorum. Bunda böyle bir sorun yok ama ailemde Redmi Note 10 Pro ve POCO X3 Pro kullanan var. Onların şarjı normalden biraz daha hızlı bitiyor. Yine de günü çıkarıyor tabii. Bu güne kadar çok sayıda Xiaomi cihaz kullandım. Sizdeki gibi arada batarya problemi olanlar da vardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı