Xiaomi 10000 Mah Powerbank Şarj Düzeyi Nasıl Öğrenilir?

bboyerman

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknikeri
Cuma günü Hepsiburada'dan satın aldığım ve bugün elime ulaşan Xiaomi 10000 mAh version 2 powerbank cihazım sanırım şarj olmuyor. Aslında şarj olup olmadığını da anlayamıyorum bu cihazı kullanmakta olan arkadaşlar şarj olup olmadığını nereden anlayacağım konusunda bilgilendirirse sevinirim.

Kutu içerisinden 30cm'lik bir beyaz şarj kablosu çıkıyor biliyorsunuz ki. GM 5 Plus telefonuma ait şarj adaptörünü kullanıyorum, prize bağlıyorum fakat powerbank üzerinde bulunan 4 adet led hepsi birden selektör yapar gibi yanıp sönüyor. Bilgisayarıma bağlayarak şarj etmeyi denediğimde yine aynı şekilde selektör yapıyor.

Doluluk oranını kontrol etmek için cihazı prizden çıkartıp gösterge düğmesine bastığımda hiç bir led ışığı yanmıyor yani dolmamış gösteriyor.

Ben bu cihazın şarj olup olmadığını nasıl anlarım arkadaşlar bilenler lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm ışıkların sönmesi gerekiyor şarj işlemi tamamlandığında. Xiaomi powerbankler biraz geç doluyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı