Xiaomi 11t Pro MIUI 15 güncellemesi alacak mı?

Yusuf Aydıner

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, önceki konularımda da bundan bahsetmiştim. MIUI 14 güncellemesi yaptıktan sonra telefonumda aşırı ısınmalar başladı. 2D en basit oyunu oynasam bile 15 dakika sonra telefon aşırı ısınmış oluyor sonra telefon kendini kısıyor vs. Ben Google de araştırma yaptım MIUI güncellemesi hakkında fakat telefonum hakkında net bilgiye ulaşamadım. Xiaomi 11t Pro MIUI 15 güncellemesi alacak mı? Bu benim için önemli çünkü şu sorundan artık bir an önce kurtulmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, önceki konularımda da bundan bahsetmiştim. MIUI 14 güncellemesi yaptıktan sonra telefonumda aşırı ısınmalar başladı. 2D en basit oyunu oynasam bile 15 dakika sonra telefon aşırı ısınmış oluyor sonra telefon kendini kısıyor vs. ben Google de araştırma yaptım MIUI güncellemesi hakkında fakat telefonum hakkında net bilgiye ulaşamadım. Xiaomi 11t Pro MIUI 15 güncellemesi alacak mı? Bu benim için önemli çünkü şu sorundan artık bir an önce kurtulmak istiyorum.

MIUI 15 çıkmayacak Xiaomi yeni işletim sistemi hyperos u tanıttı ve kasım ayında dağıtılmaya başlanacağı söylenmekte. Yakında sizin telefonunuzda güncellemeyi alacaktır.

Hocam beceremiyorum, aslında zorlasam beceririm ama çok üşeniyorum inan dosyayı indireceksinde dosyaları yerleştireceksinde felan filan bir sürü iş

Geri
Yukarı