Xiaomi 11t sürekli menüye atıyor

kaan2319

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Xiaomi 11t kullanıyorum format atmak istedim ve menuden sıfırladım sonra reboot dedim ve telefon yeniden başladı sanırım ve yine menuye attı yine reboot dedim ve yine aynı şeyi tekrarladı defalarca hala devam ediyor tuşlarında sorun yok gibi.

Merhaba Xiaomi 11t kullanıyorum format atmak istedim ve menuden sıfırladım sonra reboot dedim ve telefon yeniden başladı sanırım ve yine menuye attı yine reboot dedim ve yine aynı şeyi tekrarladı defalarca hala devam ediyor tuşlarında sorun yok gibi.

Bende 9T var bende de aynı şey oluyor ama bir süre sonra düzeliyor.

Secure mod var orada ona bas açılır kurulum yap güncelleme yerinden son sürümü yükle yap tam kurulum yapıyor o düzelir öyle bende de olmuştu.

11t kullanmıştım bende de aynı şey oldu birkaç gün sonra düzeldi.

Bende 9T var bende de aynı şey oluyor ama bir süre sonra düzeliyor.

Selamünaleyküm.
Redmi 10 Pro.
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.
Bir süre sonra düzeliyor derken telefonu şarjda mı bekleteceğiz, boşta bekleteceğiz, şarjımı bitecek? Nnasıl bekleme yapacağız?

Fastboot moda girmeye çalışın girerse stock ROM atın.

Selamünaleyküm.
Redmi 10 Pro.
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.
Bir süre sonra düzeliyor derken telefonu şarjda mı bekleteceğiz, boşta bekleteceğiz, şarjımı bitecek? Nnasıl bekleme yapacağız?

Ben hiçbir şey yapmıyorum kendi kendine düzeliyor bir süre geçince.

Bende de mi 11t var kaçak ama IMEI atılmadı daha. Format atmak istiyorumda daha önce hiç Xiaomi formatlamadım internetten bakarak yapacağım herhangi bir sorun çıkar mı acaba sizdeki gibi falan.

Geri
Yukarı