Xiaomi 11T vs Xiaomi Note 11

EnesYigit

Decapat
Yer
Tuzla / İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Celeron(R) CPU / İntel Graphics / 4gb RAM / Lenova İdeapad
Meslek
Öğrenci
Merhaba başlıkta belirttiğim 2 telefondan birini alacağım fakat kararsız kaldım. İnternette hem iyi yorumlar var hem kötü yorumlar kafam çok karıştı. Siz bu telefonları kullanıyorsanız veya bilginiz varsa deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? Açıkçası ben MI 11 T'den yanayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tabii ki 11T daha iyi. Zaten aynı fiyat değiller aynı segmentte de değiller. Dağlar kadar fark var arada.
Bu biraz Rolls-Royce mu Tofaş mı alayım gibi bir soru oldu.
Bana sorarsanız iksinide almayın.

Hocam tabii ki 11t daha iyi. Zaten aynı fiyat değiller aynı segmentte de değiller. Dağlar kadar fark var arada.
Bu biraz rolls-royce mu Tofaş mı alayım gibi bir soru oldu.

Evet farkındayım babam asker yurt dışından arkadaş aracılığıyla getirttirecek daha uygun olmasına rağmen yine de pahalı geldi mi 11 t 6500 / Note 11 Pro 4200 peki 11t beni 3-5 yıl idare eder mi ayrıyeten donma kasma yavaşlama sorunu yaşanırmı.

Evet farkındayım babam asker yurt dışından arkadaş aracılığıyla getirttirecek daha uygun olmasına rağmen yine de pahalı geldi mi 11 t 6500 / Note 11 Pro 4200 peki 11t beni 3-5 yıl idare eder mi ayrıyeten donma kasma yavaşlama sorunu yaşanırmı.

Hocam PUBG ve Genshin Impact oynuyorsanız ve 1 saatten fazla aralıksız oynuyorsanız fps düşer ama bu oyunlar haricinde kasma donma olmaz.

Hocam PUBG ve Genshin Impact oynuyorsanız ve 1 saatten fazla aralıksız oynuyorsanız FPS düşer ama bu oyunlar haricinde kasma donma olmaz.

Yok hocam arada Critical Ops diye bir oyun var bilir misiniz emin değilim ona girerim onun dışında okul işlerim için kullanırım.

Mi 11t donanım, performans ve kamera olarak çok daha iyi bir model.

Anladım zaten fiyat farkından anlamalıydım :)) sağ olun hocam.

Merhaba başlıkta belirttiğim 2 telefondan birini alacağım fakat kararsız kaldım. İnternette hem iyi yorumlar var hem kötü yorumlar kafam çok karıştı. Siz bu telefonları kullanıyorsanız veya bilginiz varsa deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? Açıkçası ben mı 11 T'den yanayım.

Mi 11t.

Geri
Yukarı