Xiaomi 12 ısınma sorunu var mı?

Açık konuşmak gerekirse eğer insanlar ısınıyor diyorsa genelde bir bildikleri oluyor, benim arkadaşımda beni dinlemeyip 11 Ultra aldı şu an bin pişman tel 2dk da alev alıyor, sonuç itibarıyla almamanız sizin yararınıza olur.

Merhaba nereden aldınız? Ne kadara aldınız acaba.

Sipariş ettik, gelmedi daha. Irak veya İran'dan gelecek. Muhtemelen 9-10 bin civarı.

Cihaz geç de olsa geldi. Birkaç gündür kullanıyorum. Kayda değer bir ısınma yok. Hiç sorun edilecek durum değilmiş.
Kaliteli, akıcı, şık bir cihaz.
Gördüğüm tek sorun MIUI arayüzü. Pek beğenmedim.
Telefon fiyatları son zamanlarda zamlanmış.

Son düzenleme:
Sipariş ettik, gelmedi daha. Irak veya İran'dan gelecek. Muhtemelen 9-10 bin civarı.

Cihaz geç de olsa geldi. Birkaç gündür kullanıyorum. Kayda değer bir ısınma yok. Hiç sorun edilecek durum değilmiş.
Kaliteli, akıcı, şık bir cihaz.
Gördüğüm tek sorun MIUI arayüzü. Pek beğenmedim.
Telefon fiyatları son zamanlarda zamlanmış.
Hayırlı olsun hocam ben aldım kullandım ısınma sorunu yüzünden sattım 1-2 test yaptım oyun görüntülü görüşme, bulunduğum bölge de sıcak olunca satmak mantıklı geldi ama ısınma sorunu dışında çok güzel cihaz

Hayırlı olsun hocam ben aldım kullandım ısınma sorunu yüzünden sattım 1-2 test yaptım oyun görüntülü görüşme, bulunduğum bölge de sıcak olunca satmak mantıklı geldi ama ısınma sorunu dışında çok güzel cihaz.

Teşekkürler.
Cihazın ısınması ya oyun oynayarak ya da uzun süre ekran açık navigasyon vs ile olur diye tahmin ediyorum.
Benim oyun dışı ve biraz ekonomik diyebileceğim bir kullanım tarzım var. Sıkıntı olmayacak.
Sadece eski cihazdan tüm verileri uzun süre aktarma yaparken az bir ısınma oldu. Onun dışında genel kullanımımda hiç olmadı.

Geri
Yukarı