Xiaomi Airdots nereden almalıyım?

MurtyN

Hectopat
Daha fazla  
Airdots veya earbuds denen Bluetooth kulaklığını almayı düşünüyorum ama replikaları piyasada çokça varken nereden orijinalini alacağımı bilmiyorum. Ayrıca adresime en yakın kargo şubesi Aras kargo olduğu için herhangi bir durumda şubesinden alabilmem için Aras kargo ile kargolanmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol üzerinden satılan ürünler replika doluymuş, çünkü zaten Trendyol değilde başka satıcılar satıyor o ürünü. Hepsiburada gibi markaların sattığı yerden alın. N11, Gittigidiyor gibi başka satıcıların sattığı yerden almayın Airdots'u.

Airdots veya earbuds denen Bluetooth kulaklığını almayı düşünüyorum ama replikaları piyasada çokça varken nereden orijinalini alacağımı bilmiyorum. Ayrıca adresime en yakın kargo şubesi Aras kargo olduğu için herhangi bir durumda şubesinden alabilmem için Aras kargo ile kargolanmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
Amazon

aklımda
bunu almak var ama güvenemiyorum replika çıkarsa iade talebi verebiliyormuyum ?
GittiGidiyor da bir sistem vardı. Şimdi ismini hatırlamıyorum. Eğer yanlış veya replika ürün çıkarsa iade edebilirsin. Paranı alırsın.

o zaman güvenli bir şekilde alabilirim yardımlarınız için teşekkürler
Beyler son olarak linkteki ürünün marka kısmı neden xx.y baktım airdots yazması yerine meizu yazanlar var a4 filan yazanlar var neden o tarz markaları yazıyorlar
Beyler son olarak linkteki ürünün marka kısmı neden xx.y baktım airdots yazması yerine meizu yazanlar var a4 filan yazanlar var neden o tarz markaları yazıyorlar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı