Xiaomi Instagram bildirimleri gelmiyor

ByFilintaa

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam olsun.
Arkadaşlar Xiaomi kullanıcısıyım, Instagram bildirimlerinin açık olmasına rağmen hiçbir şekilde bildirim gelmiyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu sorun benim başıma da geldi. DM bildirimleri vs. gelmiyordu. İlk olarak, Instagram bildirimlerini Instagram uygulamasından mı açtın yoksa ayarlardan mı?

Ayarlardan ustam.
Hocam ilk olarak Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet'e gelip Instagram'ı bulun.

Genel bildirimlerin açık olup olmadığını kontrol edin;
1614108770084.png

Genel bildirimleriniz açıksa, aşağı kaydırın. Instagram'ın gösterdiği tüm bildirim ayarlarını göreceksiniz;
1614108868848.png

Buradan bildirimin gelmesini istediğiniz özelliği seçin, örneğin benim Direct bildirimleri gelmiyordu.
1614109086847.png

Bildirimi gelmeyen özelliğin Önemlilik kısmının Yüksek olduğuna emin olun. Önemliliği yüksek demek; hem ses çıkarması, hem titremesi hem de üstte bildirimin çıkması demektir.

Örneğin Canlı video bildirimleri gibi (@x bir canlı video başlattı) basit ve önemsiz bildirimler varsayılan olarak gözükür.

1614109212389.png

Eğer ki bildirimin gelmediği özelliğin Önemlilik seviyesi Varsayılan, Düşük veya Basit ise bunu Yüksek'e almanızı öneririm. Ben sorunumu böyle çözmüştüm. Bu yazdıklarımı inceleyip geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı