Xiaomi Mi 10T Pro 8/256 vs Poco F2 Pro 8/256

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
İkisi de 6-7 bin TL arasında bir fiyatlandırması var gerçekten hangisi alınmalı merak ediyorum sizce hangisi alınmalı ve neden? Poco şu an 6500 TL civarı MI10 t Pro ise ülkemizde resmî bir satışı yok fakat o da 6-7 bin civarı olacak yani fiyatları aynı sayılır. Kaç sene güncelleme alırlar? Aralarında bir yazılım ve malzeme kalitesi farkı var mı? Mi 11 beklenmeli mi fiyatı ne olur MI11'in? İşletim sistemi hakkında kötü yorumlar duymuştum Xiaomi'nin stabil bir işletim sistemi mi?

Mi 11 Bir başka cihaz. 2K Amoled ekran ve SD 888 işlemcili cihaz. Aşağı yukarı bu fiyat segmentinde çıkacaktır. Mi 10T ise boş bir cihaz değildir, memnun eder. Poco'nun uzun süre güncelleme alacağından emin değilim. Xiaomi'nin Mi ailesindeki cihazlar daha çok ve daha uzun güncelleme alırlar. Mi 11'in tasarımı hoşunuza gittiyse bekleyebilirsiniz. Ama Mi 10T ise sizi üzmeyecek cihazdır. Performansı yerinde olsun ve ekran kalitesi iyi olsun diyorsanız Mi 11'i bekleyin. MIUI 12 biraz sıkıntılı bir arayüze sahip. En stabil Xiaomi ROM'u Xiaomi.EU ROM'udur. Android 11 - MIUI 12.5 ile daha performanslı bir hale geldiği söyleniyor.

Geri
Yukarı