Xiaomi Mi 9 vs Xiaomi Mi mix 3

Maxine

Hectopat
Yakında telefon almayı planlıyorum aklımda 2 telefon mevcut bütçem 4000 lira civarında benim için kamera ve performans önemli ama tasarım olarak Xiaomi Mi mix 3 hoşuma gidiyor. Aklımda S10'da var ama benim için doğallık daha önemli. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Bende Mi 9T Pro öneririm donanım olarak Mi 9 neredeyse aynı ama pil konusunda Mi 9T Pro önde.

Optik görüntü sabitleyici yok. Kamera açısından diğerleri arasında farklar nelerdir ? Ön kamerası gördüğüm kadarıyla motorize yapısı var. ileride sıkıntı çıkar mı ?
Xiaomi Türkiye Garantili yazıyor. Ben İzmir'de yaşıyorum Bildiğim kadarıyla Xiaomi mi mağazası var bir sıkıntı olduğu zaman garanti kapsamında bakarlar mı ?
Alternatif olarak Mi9T Pro bakabilirsin.
Mi Mix 3 modelinin işlemcisi bir nesil eski ve geniş açı kamerası yok.
Kızaklı olması beni cezbediyor :) Mobil oyunları pek oynayan birisi değilim. Belki günde 20 dakika falan. Şarjı günü çıkarır mı ? Çentik seven birisi değilim Kamera benim için önemli. Doğallık ön planda olmalı yüzü güzelleştirme efektleri sevmiyorum. SD845 İle SD855 arasında çok fark var mı ?

Son düzenleme:
Çok video çekmiyorsanız pil daha önemli tercih sizi iki telefonda üzmez.

Kamera olarak neredeyse aynı ve Gcam ile daha iyi hale getirebilir belki.

Kızaklık yapı sıkıntı çıkarmaz zaten sürekli kullanılan bir şey değil.
Teşekkür ederim. Kafam çok karışık :) Garanti durumu nasıl oluyor MI Store ilgileniyor mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı