Xiaomi Mi 9T vs Note 8 Pro

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Hangi telefonun özellikleri iyi? Ona göre telefon tercih ediceğim. Note 8'de ısınma problemi oluyormuş, doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi telefonun özellikleri iyi? Ona göre telefon tercih ediceğim. Note 8'de ısınma problemi oluyormuş, doğru mu?

İkisi de iyi cihazlar, şahsen RN8 Pro öneririm.

Mediatek işlemci kullandığı için cihaza sallayanları takmayın, 3 aydır global olarak satışta ve şuana kadar ısınma ya da herhangi bir sorun hakkında haber çıkmadı.

İki cihaz arasında karşılaştırma yaparsak:

RN8 Pro
Daha iyi kameraya
Daha iyi işlemciye(nm olarak biraz daha yüksek ama benchmark skorlarında ciddi farklar var.)
Daha iyi bataryaya ve daha büyük ekrama ekrana sahip. Pop-up kamera olmadığı için şahsen daha güven verici buluyorum.

Mi 9T ise Amoled ekran ve çentiksiz ekran ve ekrandan parmak izi okuma artılarına sahip.

Redmi Note 8 Pro modelinde likit soğutma diye bir sistem varmış. Isınma problemi olacağını sanmıyorum ki olsa ne olacak? 2-3 saat oyun oynadığınızda ısınırsa 10 dakika ara verirsiniz ısısı düşer. O kadar önemli olduğunu sanmıyorum. Kendimde Redmi Note 7 kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Xiaomi Türkiye garantili alırsanız daha iyi olur.

Redmi Note 8 Pro modelinde likit soğutma diye bir sistem varmış. Isınma problemi olacağını sanmıyorum ki olsa ne olacak? 2-3 saat oyun oynadığınızda ısınırsa 10 dakika ara verirsiniz ısısı düşer. O kadar önemli olduğunu sanmıyorum. Kendimde Redmi Note 7 kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Xiaomi Türkiye garantili alırsanız daha iyi olur.
Oyun hiç oynamıyorum, oynayacağımı sanmıyorum. Hiç yaşamam herhalde ısınma.

Madem oyun oynamayacaksınız Mi 9T alın.

RN 8 Pro'nun bataryası daha büyük ama öte taraftan Mi 9T'deki ekran AMOLED olduğundan ekran süresi daha fazla, pil ömrü daha uzun.

Bence günlük kullanım için Mi 9T daha iyi bir tercih.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı