Xiaomi Mi A1 Android Oreo Güncellemesi Yapılır mı?

Gnaw

Hectopat
Telefonum Xiaomi Mi A1. Android Oreo'ya geçmek istiyorum, ama çevrende geçme diyenler çok fazla. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel kalmak çoğu insan için önemlidir ama benim için önemli değil. Hala MM kullanıyorum ve mutluyum. Ahım şahım bir yeniliği yoksa güncellemenize gerek yok.

Aslına bakarsan gm5 plus kullaniyorlar.Telefonlari isiniyormus.Pubg gibi oyunlarda da donma yasiyorlarmis.Siz 8mi kullaniyorsunuz
GM 5 Plus nerde Xiaomi nerde. Geçin güncel Android her zaman iyidir.

Bence kesinlikle geçin. Geçme diyenlerin telefonu ile sizin telefonunuz karşılaştırılamaz bile. Bir sorun yaşamazsınız.

Telefonum Xiaomi Mi A1. Android Oreo'ya geçmek istiyorum, ama cevrende geçme diyenler çok fazla.Sizce ne yapmalıyım?
Gelecek mi dersen gelecek yapılır mı dersen bence yapılır güncel sürümdeki yeniliklerden faydalanırsın ama gene de araştır telefona yük bindirir mı fln fln ama bence yüklenir sebebi 7.0 nougat berbat olması aşırı sistemde yer kaplaması

Telefonumu Oreo'ya güncellediğimde Ocak ortasıydı. Bence siz de beklememelisiniz. İlk 15 gün sorunlar vs. vardı ama düzelttiler. Hazirana geldik ve hazır durumda. Şahsi fikrim güncelleyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı