Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box nasıldır?

jackarmis

Kilopat
Arkadaşlar selam. Neredeyse 1.5 haftadır bu ürünü araştırıyorum. Bir taraf mükemmel derken, bir taraf asla alınmaması gerektiğini söylüyor. Son zamanlarda kullanan var ise almamı önerir mi? Güncel durumunu merak ediyorum. Artıları, eksileri nelerdir? Amazon'da ürün 695 TL'ye kadar düşmüş. Alta linkini bırakıyorum. Diğer sitelerde 750-850 TL iken burada 695 TL. Acaba seri olarak güncel değil mi çok bilgim yok yardımcı olur musunuz?

Not: Muadili olan hatta çoğu kişinin Mi Box'tan çok daha iyi dediği Google ChromeFast TV 4K almayı düşünüyordum fakat dönüştürücü falan gerekiyormuş. Ekstra işlerle uğraşmak istemediğim için almak istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Google alın demiştik ama dönüştürücü istemiyorsanız mecbur Mi Box alacaksınız başka alternatif yok o zaman. Yine de Google TV' nin USB veya HDMI ile de çalıştığını unutmayın. İlla prize ihtiyacınız yok.

Hocam Google alın demiştik ama dönüştürücü istemiyorsanız mecbur Mi Box alacaksınız başka alternatif yok o zaman. Yine de Google TV' nin USB veya HDMI ile de çalıştığını unutmayın. İlla prize ihtiyacınız yok.
Hem dönüştürücü olmaması, hem ürünün 695 TL düşmesi çok cazip geldi. Google TV dönüştürücü olmadan çalışmıyor ki. Güç kaynağını nereye takacak?

Hem dönüştürücü olmaması, hem ürünün 695 TL düşmesi çok cazip geldi. Google TV dönüştürücü olmadan çalışmıyor ki. Güç kaynağını nereye takacak?
Çalışıyor hocam. Televizyonun USB girişine takarsanız kabloyu. Evde bulunan adaptörlerden birini de kullanabilirsiniz.
Hem dönüştürücü olmaması, hem ürünün 695 TL düşmesi çok cazip geldi.
800 olmuş.

Çalışıyor hocam. Televizyonun USB girişine takarsanız kabloyu. Evde bulunan adaptörlerden birini de kullanabilirsiniz.

800 olmuş.
Şans yok ki biz de. Hatta 950 TL olmuş. :D Hayır bro çalışmıyor youtube videolarını izliyorum işte o dönüştürücü olmadan nasıl takacaksın güç kaynağını prize? Güç kaynağı olmadan çalışmaz ki cihaz. 1 tane HDMI girişi var o da kendi HDMI kablosu bağlantı yapacak.

Şans yok ki biz de. Hatta 950 TL olmuş. :D Hayır bro çalışmıyor youtube videolarını izliyorum işte o dönüştürücü olmadan nasıl takacaksın güç kaynağını prize? Güç kaynağı olmadan çalışmaz ki cihaz. 1 tane HDMI girişi var o da kendi HDMI kablosu bağlantı yapacak.
Hocam farklı bir adaptör de kullanabilirsiniz. İlla kutusundan çıkanı kullanmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı