Xiaomi Mi Note 10 Lite vs Redmi Note 11s

Lonis

Hectopat
Arkadaşlar since hangisi?

Ne kadar kamerası daha düşük megapikselli de olsa video konusunda çok çok daha iyi. Redmi daha yeni daha teknolojik dursa da, biri Redmi diğeri mi serisi arada kalite farkı var sonuçta. İşlemci farkı sonsuz tabii 730G var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi Note 10 Lite 4K 30 fps video kaydı sunmaktadır ama Redmi Note 11s 1080p de 30 fps çekim imkanı var.

Arkadaşlar since hangisi?

Ne kadar kamerası daha düşük megapikselli de olsa video konusunda çok çok daha iyi. Redmi daha yeni daha teknolojik dursa da, biri Redmi diğeri mi serisi arada kalite farkı var sonuçta. İşlemci farkı sonsuz tabii 730G var.

Megapixel çok çok düşük olmadıkça pek Pi önemi yok Redmi Note 11s çöp bir telefon net olarak söyleyebilirim her ne kadar daha teknolojik dursada işlemcisi çöp ben alacak olsam Note 10 Lite'i tercih ederim.

Megapixel çok çok düşük olmadıkça pek Pi önemi yok Redmi Note 11s çöp bir telefon net olarak söyleyebilirim her ne kadar daha teknolojik dursada işlemcisi çöp ben alacak olsam Note 10 Lite'i tercih ederim.

Şu an Redmi Note 11s kullanıyorum, parmak izi kilidinin ve video çekiminin çok kötü olması dışında telefondan çok memnunum, Hepsiburada'daki vergi indirimli telefonların arasında da en iyi mi Note 10 Lite duruyor, ama ekranın 60Hz olması ve daha eski olması biraz kararsız bıraktı. Ama kalite farkı çok olacak onu da biliyorum.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 4K 30 FPS video kaydı sunmaktadır ama Redmi Note 11s 1080p de 30 FPS çekim imkanı var.

Hocam YouTube'da bir videoya baktım ve güncelleme sonrası mi 10 Lite'nin hafif kasmaları olduğunu demişti, benim Redmi Note 11s yağ gibi akıyor. Aslında bu telefonu almadan önce ben mi Note 10 Lite almak istiyordum ama fiyattan dolayı alamamıştım. Şu anda aldığımda mi 10 Lite daha yavaş ve kasan bir telefon olursa çok saçma olur, işlemcisi çok daha iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı