Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic İncelemesi

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Kulaklığı 2 haftadır deneyim ediyorum ve bunu sizle paylaşmak istedim.
Açıkçası kulaklıklar oldukça arada kalan bir ürün. Kesinlikle parası olan düzgün bir şey almalı, olmayan ise daha ucuz bir şey almalı.
+Kulaklığın tasarımı oldukça rahat, kulağıma tam oturuyor. Sporda vs. asla düşmüyor.
+Şarj süreleri hiç fena değil, 3-4 saat kesintisiz kullanımda dayanıyorlar. Ayrıca kutusu kulaklıkları çok hızlı ve defalarca şarj edebiliyor.
-Ses kalitesi konusunda tizlerde sorun göremedim ama bunun sebebi zaten sesin yüksek olmaması olabilir. Bas ise hak getire, equalizerda basları fullesem bile duymak zor.
-Ses seviyesi çok düşük, yolda yürürken dışarının sesi çok daha duyulabilir, özellikle dışarıda bir gürültü varsa (örneğin kontağı açık bir kamyon) kulağınızın içindeki cihazın sesinden çok dışarıyı duyuyorsunuz.
-Yazılımsal herhangi bir destek yok an itibariyle.
-Telefonda görüşme içinse, karşı taraf sesimden rahatsız olmadı ancak ben konuştuğum kişiyi asla duyamıyorum, çok zayıf.
-Dokunmatik panel oldukça rahatsız edici bir kullanıma sahip. Örneğin sol kulaklığı ne zaman çıkarsam Google Asistan aktifleşiyor.
-Kutunun beyaz rengi çok kir tutuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında uygulama desteği var ama hiç stabil çalışmıyor, adam akıllı bağlanmıyor. Diğer görüşler için katılıyorum. Bass için alacak varsa asla almasın ama tizler dediğiniz gibi akıyor. Almak isteyip de tereddüt edenler Amazon TR'den alabilir. %100 iade hakkı veren tek firma koşulsuz, diğerleri hijyenden ötürü almıyor. Elinize sağlık.

Aslında uygulama desteği var ama hiç stabil çalışmıyor, adam akıllı bağlanmıyor. Diğer görüşler için katılıyorum. Bass için alacak varsa asla almasın ama tizler dediğiniz gibi akıyor. Almak isteyip de tereddüt edenler Amazon TR'den alabilir. %100 iade hakkı veren tek firma koşulsuz, diğerleri hijyenden ötürü almıyor. Elinize sağlık.
2 haftadır kullanıyorum iade edebilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı