Xiaomi Mi TV Stick nasıldır?

Polat1903

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki ürünü alıp eski sayılabilecek bir LCD TV'ye takmayı düşünüyorum. Ürünü kullanan arkadaşlardan iyi ve kötü yanlarını yazmalarını rica edeceğim.

Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum ve henüz bir sıkıntısını görmedim. Bence eski televizyonlar için gayet mantıklı bir ürün. Kötü yanlarından biri klavye ve mouse bağlanmaması fakat telefonu klavye ve mouse olarak kullanmaya yarayan uygulamalar kullanabilirsiniz. Onun dışında bence bir eksiği yok. Ayrıca istediğiniz APK'yı da kurup kullanabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Güzel bir ürün. İncelemesini yapmıştım atayım belki işinize yarar.

Yorumlar için teşekkürler.
İncelemenizde tarayıcı yok demişsiniz, şöyle bir video izledim ve videoda Google Chrome kullanılıyor. Netflix, BluTV güzel ancak benim için Google üzerinde arama yapıp gezinmek kilit nokta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6.08
Cihazı hala kullanıyorsanız tarayıcı mevcut mu diye bakma şansınız var mı? @(Ry)Zen'siz olmaz.

Yorumlar için teşekkürler.
İncelemenizde tarayıcı yok demişsiniz, şöyle bir video izledim ve videoda Google Chrome kullanılıyor. Netflix, BluTV güzel ancak benim için Google üzerinde arama yapıp gezinmek kilit nokta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6.08
Cihazı hala kullanıyorsanız tarayıcı mevcut mu diye bakma şansınız var mı? @(Ry)Zen'siz olmaz.
Play Store'da Google Chrome yok fakat .apk dosyası olarak kullanabilirsiniz.

Play Store'da ise iş görür olarak "Puffin Web Browser" var. Biraz baktım gayet hızlı ve kullanışlı incelemeden sonra kurmuştum iş görüyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı