Xiaomi Note 11 Pro telefonu sıfırladıktan sonra ''Nv Data is Corrupted'' hatası

Merhaba, bu hatayı almanızın sebebi telefonunuzun IMEI numarasının silinmesi veya değiştirilmesi olabilir. Bu durumda, telefonunuzun yazılımını yeniden yüklemeniz gerekebilir. Bu işlemi yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  1. Telefonunuzun Bootloader kilidini açın. Bunu yapmak için buradaki yöntemi izleyebilirsiniz.
  2. Telefonunuzun uygun ROM dosyasını indirin. Bunu yapmak için buradaki siteye girip telefonunuzun modelini seçin ve en son sürümü indirin.
  3. Telefonunuzun ROM dosyasını yükleyin. Bunu yapmak için buradaki yöntemi izleyebilirsiniz. Bu işlem sırasında telefonunuzun IMEI numarasını da yeniden yazabilirsiniz.
  4. Telefonunuzu yeniden başlatın ve hatanın giderilip giderilmediğini kontrol edin.
Bu işlemler sonucunda telefonunuzun sorunu çözülmüş olmalı. Eğer hala sorun yaşıyorsanız, telefonunuzu bir teknik servise götürmenizi tavsiye ederim.

Evet bu çözümün son aşaması. Eğer telefoncu 1 IMEI yazmış olsaydı bu çözüm olacaktı ama öncesinde telefonun 2 IMEI'sini silip tek IMEI yazmak lazım. Ve ayrıyeten telefon yurt dışı teknik servis iş görmeyebilir.

Önemli bir şeyi demeyi unuttum Bootloader kilidin açık mı @EOS? Değilse devamını maalesef bilmiyorum.

@EOS ?

Son düzenleme:
Evet bu çözümün son aşaması. Eğer telefoncu 1 IMEI yazmış olsaydı bu çözüm olacaktı ama öncesinde telefonun 2 IMEI'sini silip tek IMEI yazmak lazım. Ve ayrıyeten telefon yurt dışı teknik servis iş görmeyebilir.

Önemli bir şeyi demeyi unuttum Bootloader kilidin açık mı @EOS? Değilse devamını maalesef bilmiyorum.

Açık olup olmadığını nasıl anlarım?

En son link attığım da mı olmadı? Görsel atmayı bir daha dener misiniz?

Hocam bir yazılım yükleyeyim olmazsa gene sorarım onu 2 dakikada hallederim.
Bu sefer de böyle oldu. @Kullanıcı311 @Ali_Toprak

Screenshot_12.png

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı