Xiaomi Note 13 Pro Plus kamerası Note 13 Pro 5G'den daha kötü çekiyor

LOXMAN34

Zeptopat
Daha fazla  
Benim Note 13 Pro Plus'ım solgun ve bulanık fotoğraf çekerken arkadaşımın Note 13 Pro 5G'si benimkinden daha net ve canlı resim çekiyor. Kamera ayarlarımız ekran ayarlarımız bire bir aynı. Nasıl düzeltebileceğimizi bilen babayiğit var mı?

Telefonda bir sorun olabilir şahsen ben zamanında Redmi Note 10S almıştım kamerası hiç de YouTube'da görüldüğü gibi değildi rezalet bir şeydi bana gelen ve telefon ısınıyordu da. Çakma olabileceğinden şüphelenip iade etmiştim parasıyla gittim başka bir şey aldım. Şu an Redmi Note 12 Pro kullanıyorum ve kamerası çok daha iyi aynı incelemelerdeki gibi. Çin malı şeyleri alırken dikkat etmek lazım replikaları çok olabiliyor veyahut üretimle de alakalı olabilir benim bildiğim Note 10S Türkiye'de üretiliyordu... E normal yani ülkenin kalitesi belli pek bir şey beklememek lazım ya sahte parça taktılar ya kamerasını takarken bir şey oldu... İade edin derim memnun değilseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…