Xiaomi Piston 3 vs OnePlus Silver Bullet vs Huawei Honor Am12 vs Philips SHe 3595BK?

melih_11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklıklarım bozulduğu için yeni bir tane alacağım. Fakat arada kaldım. Seçenekleri söylemeden önce kriterlerimi ses zevkimi size aktarmaya çalışayım; Lg g2'de gelen QuadBeat'in basslarını çok sevmiştim fakat tizler azdı. Philips she 2000/10 diye bir kulaklığın ise tizi ve son sesi iyiydi. Earpod'a geçince anladım ki Philips pek de bir şey değilmiş. fakat sadece deneme fırsatım oldu. Şimdi arasında kaldığım kulaklıkların linklerini veriyorum.

Xiaomi Piston 3

OnePlus Silver Bullet
Huawei Honor Am12
Philips She 3595BK( 16 ohm diye aklımda kaldı)

Earpod'un ses yüksekliği ve tiz sesleri dışında daha dolgun sesler ve baslar istiyorum. Bunlardan birini ya da birkaçını kullanmış olan varsa yorumunu belirtirse memnun olurum.

Cx 200'ü kullanıyorum. Yaklakşık 3 sene önce almıştım ve hala çok iyi durumda. Ses kalitesi olarak denediğim kulaklıklar arasından en beğendiklerimden biri. Sesleri çok detaylı bir şekilde veriyor, her ne kadar bas ve tiz arasındaki sesler (Mid sesler) biraz soğuk duyulsa da bu bütçeye alınabilecek en iyi kulak içi bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baslar da seslerin tümü gibi detaylı, kulaklığın en iddialı olduğu kısım diyebilirim (gerçi tiz sesler de gayet hoş). Aynı zamanda empedansı düşük bir kulaklık olduğundan kulağı titretecek ses seviyesinde basları telefonla kullanırken bile verebiliyor. Kulaklığın sesleri hafif soğuk vermesi de bana göre elektronik müziklerde avantaj.

Bas değerlendirmesi yapacak olursak earpod un bas seviyesinden daha iyi dimi ? Deneyimlediğiniz kulaklıklar arasında piston 3 var mıydı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı