Xiaomi piston Basic Edition almayın!

ByMalicious

Hectopat
Xiaomi piston Basic Edition almayın!
Herkese merhaba, iyi günler. Geçenler 3 yıl boyunca aktif olarak kullandığım Samsung kulak içi kulaklığım bozulduğundan dolayı kulak içi kulaklık modeli almaya karar vermiştim. ses kalitesine gelirsek marketlerde satılan 30-40 TL'lik kulaklardan bir tık üst seviyede eski Samsung kulaklığım çok iyiydi. Ürün bir kutuda geliyor zaten kutusundan anlıyorsunuz size güven vermediğini .ürün malzemesi aşırı kötü, mikrofondan hareket edince sesler geliyor. Bilgisayarımda bulunan Polygold hoparlörüm bile daha iyi ses veriyor diyebilirim. Normalde bilgisayarda Corsair HS80 RGB Wireless kullanıyorum bunu Xbox için almıştım ama beklediğimden kat kat kötü çıktı. Hem oyunlarda kullanmalık kulak içi kulaklık tavsiye verir misiniz? Örgü kablolu vs düşünüyorum çünkü hep bozulanlar kablodan bozuluyor KZ markasını düşünüyorum tavsiyelere açığım.

Sahtesini almış olmayasın sakın. Çünkü sahtesini alan birine şait oldum aşırı kalitesiz sahte olanı. Nereden aldıysan sahte olduğunu belirterek iade etmelisin. Ayrıca Xiaomi piston Basic Edition kulaklığı Fresh Edition olarak yenileyeli epey çok zaman oldu. Gerçek Fresh Edition kulaklığı da deneme şansım olmuştu gayet düzgün bir ses kalitesi vardı.

Sahtesini almış olmayasın sakın. Çünkü sahtesini alan birine şait oldum aşırı kalitesiz sahte olanı. Nereden aldıysan sahte olduğunu belirterek iade etmelisin. Ayrıca Xiaomi piston Basic Edition kulaklığı Fresh Edition olarak yenileyeli epey çok zaman oldu.
Buradan aldım;
Satıcı: Voltronx
WhatsApp Image 2023-01-30 at 15.54.53 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-01-30 at 15.54.53.jpeg

WhatsApp Image 2023-01-30 at 15.54.53 (2).jpeg

Ürün linkindeki yorumlara ve görsellere de baktım ama görsellerden sahte olup olmadığını anlayamıyorum. Xiaomi ürünlerinin o kadar çok sahtesi varki; piyasada Xiaomi diye satılan çoğu adaptör bile sahte mesela. Ürünü elime almış olsam 10 saniye sesini dinlesem rahat anlarım ama öyle bir fırsatımız yok. Daha önce Xiaomi hybrid, Xiaomi piston 2, Xiaomi Pro HD kulaklıkları kendim kullandım. Basic fresh Edition'ıda arkadaşım sayesinde deneyimlemiştim. Yorumlarda kablosu kısa sürede bozuldu diyenler var, sahte diyen de var. Xiaomi orijinal kulaklık kabloları çok kısa sürede yırtılma yapmıyor.

IMG_20230130_163455.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı