Xiaomi Redmi 5 Plus hat çekmiyor

Gkp Kaymaz

Centipat
Herkese merhabalar. 3 yıldır kullanmış olduğum Xiaomi Redmi 5 Plus telefonumda 1 2 aydır hat çekmeme problemi yaşıyorum. Bazı bölgelerde arama yapılmıyor, aradığım zaman hat gidiyor veya beni arayan bana ulaşamıyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Varsa nasıl bir yol izledi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel konuşmak gerekirse ben de birkaç defa Huawei telefonumda birde farklı telefonlarda yaşadım problemi. Huawei modelinde 3 ay boyunca bir sürü tamirciye gittim ama yapamadılar. Sonunda servise gitmek zorunda kaldım ve şebeke tamiri için 400 TL para ödedim. Şebeke problemlerinde genelde sadece servis çözebiliyor olayı. Tuzlu fiyatlarla tabii. Bazen şansınıza telefon bir anda düzelebiliyor. Benim problem yaşadığım telefon hurdaya dönmüştü. Yan marka ekran taktırdığımda oluştu problem. Eğer parçalara müdahale falan edildiyse ondan oluyor olabilir sorun.

Genel konuşmak gerekirse ben de birkaç defa Huawei telefonumda bir de farklı telefonlarda yaşadım problemi. Huawei modelinde 3 ay boyunca bir sürü tamirciye gittim ama yapamadılar. Sonunda servise gitmek zorunda kaldım ve şebeke tamiri için 400 TL para ödedim. Şebeke problemlerinde genelde sadece servis çözebiliyor olayı. Tuzlu fiyatlarla tabii. Bazen şansınıza telefon bir anda düzelebiliyor. Benim problem yaşadığım telefon hurdaya dönmüştü. Yan marka ekran taktırdığımda oluştu problem. Eğer parçalara müdahale falan edildiyse ondan oluyor olabilir sorun.

Telefon tamamen orijinal ama bu hatayı alıyorum bu gidişle bir çözüm bulamayıp satacağım galiba.
Düşürdünüz mü hiç?

Yani 1 2 kez evde iken düşmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı