Xiaomi Redmi 9T kalibrasyon sorunu

LionelMaradona

Hectopat
Telefonu dün sıfır olarak aldım kurulumunu şimdi yaptım. Hiçbir sorun yoktu ama Temple Run ve Trafik Racer gibi oyunlarda kalibrasyon sorunu baş gösteriyor.

Şöyle ki; cihaz Traffic Racer'de özellikle hassas hareketleri uygulamadığı gibi, çok hantal ve sert dönüşler yapıyor. Play üzerinden kalibrasyon uygulaması indirip kalibre ettim ama hiçbir işe yaramadı.

Cihazın donanımsal arızalı olup olmadığını nasıl tespit edebilirim? Bir de bu sorunun nedeni yazılımsal olabilir mi?

Benim telefonda da kalibrasyon sorunu var hocam. Bunu ortaya nasıl kanıtlayabiliyorsunuz? Mesela Temple Run oynarken ne oluyor? Gidip yarın TurkTelekom'a kanıtlı bir şekilde gösterip paramı geri alacağım. Sizde öyle yapın. Gerçi ben 1 kere garantiye yolladım daha sonra değişimi yapıldı 0ını verdiler, o yüzden ben paramı isteyebilirim ama siz istesenizde vermezler. Garantiye yollarlar, yollayın ve sabır edin. Prosedür gereği beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok, maalesef ki TurkTelekom'un prosedürü, insanları mağdur etmek üzerine kurulu. Geçmiş olsun...

Geri
Yukarı